Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vannak ilyenkor még poloskák?

Vannak ilyenkor még poloskák?

Figyelt kérdés
Most szellőztetés után bejött egy. Janurárban! Ti is szoktatok velük találkozni?

2022. jan. 28. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A héten láttam egyet idebent, de szerintem nem kintről jött be, hanem bent bujkált valahol.
2022. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg -30 fokig bírják, így vannak egész évben. Nekem szúnyoghálóm van, így a lakásba nem jönnek be, tömegközlekedésen és a szabadban nyár óta nem igazán láttam.
2022. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak. Január elején, mikor az a szokatlanul meleg volt, akkor találkoztam léggyel, méhecskével, és szúnyoggal is, poloskából pedig több is napozott a ház falán.
2022. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltámadt egy bújkáló szemét a szobámban, amikor az a meleg volt. Még fél óra után is remegtem, úgy félek tőlük. :(
2022. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak persze, csak el vannak bújva :)


Ha melegebb van akkor képes előjönni egy-egy példány.

2022. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!