Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha a pók meghal akkor miért...

Ha a pók meghal akkor miért fehér?

Figyelt kérdés
A 7 éves kishugom kérdezte hogy miért fehér a pók ha meghal :S

2022. febr. 26. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
mert a fehéreket mindig elnyomták a történelem során, nyilván, ha meghal egy pók az csakis fehér lehet, jellemző.
2022. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házban található random halott pókokra vagy kíváncsi akkor el kell hogy mondjam, azok nem halott pókok. A "fehér halott pókok" valójában eyg élő pók levedlett bőrei.
2022. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehér?! Én még nem láttam fehér döglött pókot. Van nálunk is kaszás meg keresztespók. Elpusztultakat is láttam már, de nem vettem észre, hogy színt váltanának.
2022. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
100%

Én olyan helyeken dolgozok, ahol indokolatlan mennyiségű pók van. Láttam már "fehér" elpusztult pókot. De azokon a fehérség egy fertőző penész volt, ami az egész testét beborítja, és a pók teteméből táplálkozik.

A színtelen, világos szürke, fehéres dolgok, ahogy azt a 2. válaszoló is írta csak a levedlett külső rétegek.

2022. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam
2022. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az lehet amit Grimfox írt, olyat már én is láttam, az penész
2022. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem pok, hanem levedlette a boret.
2022. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Először azt kéne megmagyaráznod a hugidnak, hogy a pók nem ember, tehát nem meghal, hanem megdöglik.
2022. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vagy levedlett "bőr" volt vagy valóban egy elpusztult pók amit penész borított:

[link]

2022. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!