Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A tiszavirág (kérész) egy...

A tiszavirág (kérész) egy életre választ párt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem. A tiszavirág maga a jelenség, ahogy 1-1 nőstényt letámadnak a hímek csoportosan.
2022. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mivel párzás és peterakás után elpusztulnak, valóban egy életre választanak párt.
2022. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet ilyen hülyémek lenni , pontosan tudja a kérdező a választ.
2022. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 most nem értem, ezzel engem vagy a válaszolókat hülyézed?
2022. márc. 12. 07:19
 5/7 anonim válasza:
37%

1-esnek: A tiszavirág (Palingenia longicauda) egy kérészfaj, a párzáskor megfigyelhető jelenség a tiszavirágzás.

A kérdést pedig lényegében megválaszolta a 2. válaszoló. Mondjuk egy ekkora gruppenszexben elég érdekes párválasztásról beszélni...

De a kérdés megírása helyett sokat segített volna a google kereső használata, a következő szó beírásával: "tiszavirág"

2022. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 a konkrét kérdésre nem találsz választ gurglinéninél.
2022. márc. 17. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös 1-es vagyok. Köszi, tudom, de a jelenség miatt hívják így, amit leírtam.

Én pont a gruppenparti miatt válaszoltam nemmel. Hiszen attól, hogy párzás után elpusztulnak az nem egyetlen aktus 2 egyed között.

2022. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!