Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska irtás mennyibe...

Ágyi poloska irtás mennyibe kerülne?? Nincs valami sok pénzünk... Esetleg valaki kitudta irtani házilag?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

YouTube -on nézz a témával kapcsolatosan videókat:

https://www.youtube.com/results?search_query=%C3%81gyi+polos..

2022. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Hol vannak pontosan? Az ágyban, vagy a ruháitokban? Nekünk eddig (hála az égnek) csak ruhában volt, észrevettük mielőtt a lakásba bekerültek volna. Mosodában 60 fokon mostuk ki a ruhákat, otthon nem mertük a saját mosógépünkkel. Ismerősömnél volt ágyban is, ők elégették a matracokat, majd vettek újat.
2022. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb, okosabb és célravezetőbb hozzáértőt hívni mint olyan háztartási kellékeket elégetni ami "drága" nem környezetbarát és nincs is rá hely, idő, energia.


Ha nagyon nem értesz a probléma megoldásához és annak kezezéséhez akkor hívj rovarirtókat.

Természetesen ne véletlenszerűen válassz az interneten hirdetők közül hanem kérdezd körbe az ismerősi körödet, hogy ki mit ismer és mit ajánlana.

... ha nincsenek barátaid, ismerőseid akkor meg olyat válassz az internet világán keresztül akik vállalnak ÍRÁSOS GARANCIÁT A MUNKÁJUKRA.


Semmi esetre sem ajánlanám az ágybetét, ruhák elégetését.

2022. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Pont par napja lattam vmi natgeo-n vagy discovery-n vegyszermentes technologiat erre, bar nyilvan ahhoz is gepek kellenek: fel kell futeni tobb orara 65-70 fok fole az egesz helyiseget es mindent, ami fertozott, legyen az larva, tetu vagy epp pete. 'Hazilag' hiaba probalkozol es hiaba egeted el a ruhakat, matracot, biztosan lesz par darab amelyik bemaszott egy resbe es lepetezett.
2022. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Na meg en pl lakasban lakom, hol egessem el a cuccokat? :D Marha jo otlet, valoban. Es hogyan is tudnam felmerni, hogy pontosan hol vannak a bogarak? Merthogy ezek a kis szemetladak a konnektorok mogott is bujkalhatnak peldaul, nem csak az agyban meg a ruhakban. Legegyszerubb, legolcsobb es leggyorsabb a profi irtas. Lehet, hogy hazilag is ki lehetne irtani oket ugy, hogy ellocsolsz napi 1-2 liter rovarirtot MINDENHOL (szekrenyekben is, mogottuk is, stb)

hetekig, de arban dragabbra jossz ki, plusz meg is fulladhatsz a szagaban.

2022. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5éve volt vele problémánk,egy használlan vett kanapéval jöttek.Mire észbe kaptunk minden tele volt velük.Parketta alatt,tapéta alatt,konektorokban.Megoldás az volt hogy kb minden bútort kidobtunk,festés,parkettcsere,szó szerint minden.Előtte próbáltunk porokat,vegyszereket.Szakembert is hívtunk.Az ágyipoloska maga a pokol.Hajnalban felkeltem és 3-5 db a lepedőn.Sok szerencsét...
2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben kétszer a szobámban nagyon durván elfertozodott agyi poloskaval, minden nap egy halom csipesre keltem fel


Ami használt az a permetrin tartalmú por, mint ez


[link]


Az agyat teljesen beszortam vele, párjával szetcsapkodtam, hogy jobban teruljon el benne a por mindenhol. Ami még fontos, hogy az agyat, a szoba falait, szekrényeket körben a földön leszortam ilyen porral és több hétig otthagytam, így amikor mászkálnak, akkor átmennek rajta, ezért érdemes az agyat is teljesen körbe szórni, hogy ja fel akarnak jutni az ágyra, akkor át kelljen ezen a por csikon mászni.


Nálam ez oldotta meg, teljesen el tűntek.

Persze lehet nem a leg egészségesebb megoldás, de kb 1-2 ilyen tegelynyi egy szobára elég, ami nem olyan drága.

2022. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Én külföldön találkoztam vele az albérletben és elég durva élmény volt. Tapasztalatom alapján elég harcos kiíratni őket. Az nagyon sokat számít mennyire vannak elszaporodva és hová sikerölt befészkelniük magukat. Ha csak most észlelted őket, akkor házilag 3-4 hónap harc után ki lehet irtani, de ha már nagyon el vannak szaporodva akkor csak rovarirtó....
2022. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Dolgoztam egy otthonban, ahol sajnos megjelentek. Egy rovarirtó volt aki meg tudta oldani, a többi csak próbálta.

Ha valakit érdekel, meg tudom szerezni az elérhetőségét.

Nem reklám, semmi hasznom nincs belőle, ha megkeresitek, csak együtt érzek azokkal akik olyan kínlódáson mennek keresztül, mint mi.

2022. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 nem mondtam, hogy neked is ezt kell csinálnod. (#2 vagyok) Igen, ismerősömék elégették a matracokat, azt viszont nem tettem hozzá, hogy koli udvaron, rengeteget. (Nem jó ötlet, tudom, de ez is egy megoldás, és nem én csináltam.) Ami velünk történt konkrétan az volt, hogy testvérem hazajött egy több napos kirándulásról, még mielőtt hazaért észrevette a csípéseket, így be sem jött a házba a fertőzött dolgaival, így nem kerültek be a házon belülre. Utána mosodában magas hőfokon kimost az összes cuccát, és a táskát is amit elvitt magával.


(Tehát nálunk nem a lakásban voltak, még az előtt el tudtuk őket csípni, és azóta sincsenek, abban viszont igazad van, hogy egy lakásban nem lehet megmondani, hogy hol vannak.)

2022. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!