Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehet ez?

Milyen rovar lehet ez?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy nem ágyi poloska. Idáig semmi jel nem utalt arra, hogy megjelent volna nálunk.

[link]

[link]



#rovar #poloska #ágyi poloska #Rovarhatározás
2022. máj. 19. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
De bizony, ez az lesz! Csak ez az egy van? Hol találtad?
2022. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én ezt az egyet találtam csak, a takarón volt, miután a huzat le lett húzva, ami ment a mosásba.

Fogalmam sincs, hogy honnan hurcolhattam be..nem lehet, hogy fáról potyogott le rám egy, az ágyi poloskához hasonló rovar, ami ráesett az ágyra? Nekem nem teljesen néz ki annak, de nem tudom megállapítani rendesen.

2022. máj. 19. 19:21
 3/8 anonim válasza:
18%
Nem ágyi poloska.
2022. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az ágyi poloska ilyen:


[link]


Szerintem az általad fotózott bogár nincs ilyen gömbölyű. De lehet, hogy csal a kép.


Az ágyi poloska pont olyan, mintha egy szem lenmag lenne a takarón. Olyan alakú.

2022. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

De ezen meg pont hasonlít az egyikre:


[link]

2022. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, épp ez az, hogy én sem bírom eldönteni.
2022. máj. 19. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát...Nincs kizárva, hogy ágyi poloska. Nézd át az ágyat, ha találsz többet, akkor biztosan az.
2022. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
97%
Ez valamelyik mezeipoloska (Miridae család) lárvája, talán Deraeocoris fajé, vagy az a rokonság. Véletlen került be.
2022. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!