Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyet kakilnak a pókok?

Milyet kakilnak a pókok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben tűnt fel hogy az autómon mindig ugyanazon a helyen sok apró fekete izé van. Kicsit rá is van száradva, de körömmel könnyen le tudom kaparni. Kb gombostűfejnyi, van annál kicsit kisebb pöttyök.

Először nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de most mindig letakarítom és másnap reggelre visszajön.

Ezen a részen a plafonon van egy nagy pókháló álkaszás pókokkal. Létezik, hogy ez pókkaka? Másra nem tudok gondolni. Amúgy nem zavarnának a pókok, de ha valóban tőlük származik, akkor ki kell őket költöztetnem a garázsból.


2022. máj. 26. 16:43
 1/7 anonim válasza:
98%
Valószínüleg az, de a pók kakának rengeteg pozitív hatása van, én nem dobnám őket ki.
2022. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
lehet: de valószínűbb hogy légyé. Én hagynám ott a pókokat hogy összevadászhassák a legyeket.
2022. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem az egyáltalán nem pozitív, hogy összekoszolják az autót. Csak a pókháló alatt ilyen, sehol máshol. Nem tartom valószínűnek, hoyg a legyek csak a pókháló környékén piszkítanának.
2022. máj. 26. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a nappaliban van nèhány szèp nagy kaszáspók...Hagyom őket bèkèn,had fogják csak meg a be tèvedő legyeket,szunyogokat.
2022. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Milyen pozitív hatásai vannak a pókszarnak?
2022. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amióta leszedtem a pókokat, nincs pókkaka nyom. Tehát valószínű tényleg ők voltak.
2022. jún. 15. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg visszajönne a pók oda lekni, hát csak akad egy kiszuperált pléd, ágynemű, vagy vmi takarásra alkalmas rongy! Akármi is az, a pókok több hasznot hajtanak, mint amennyi (esetleges) bosszúságot okoznak. Szerintem valami más lehet a titokzatos pöttyök oka. Am meg, ha pókürülék lenne ilyen, gondolom, a tisztaságmániásoktól sokkal többet hallanánk ilyen és hasonló problémáról. Hogy az áldozatai kitinpáncéljai, legyek, szúnyogok, lepkék, egyebek maradhatnak utánuk, az nagyon biztos. De hogy az ürüléke? Nem hiszem, de takard le éjjelre azt a részt és problem solved!
2022. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!