Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mennyibe kerül a kiszállítás...

Leoak14 kérdése:

Mennyibe kerül a kiszállítás a www.antside.eu N Mert hiába néztem nem találtam és onnan ha hangyák rendelnék az Már az nap jönne ki vagy 2-3 nap után ?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat
2022. júl. 23. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Antsite.eu lesz az. Ezt talaltam kb 1 perc alatt.


Szállítási feltételek

Az ország egész területére megrendelheted a kiválasztott termékeket házhoz szállítással. A kiszállítás előre utalást követően vagy utánvétellel történik, a kézbesítést az MPL futárszolgálat végzi. A csomagot a futárszolgálat a felvételtől számított 1-5 munkanapon belül szállítja ki a megadott címre belföldön.


Szállítási költségek személyes átvétel költsége ha előre egyeztetett helyen és időben történik: 0 Ft (díjmentes)házhoz szállítás költsége előre utalás után (ez lehet PayPal vagy banki átutalás) – amennyiben a csomag csak hangyákat, vagy kisebb eszközöket tartalmaz – 650 Ft*házhoz szállítás költsége előre utalás után (ez lehet PayPal vagy banki átutalás) – amennyiben a csomag formikáriumot vagy nagyobb eszközöket (is) tartalmaz – 2000 Ft**házhoz szállítás költsége utánvéttel: 2600 Ft***

2022. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ
2022. júl. 23. 14:00
 3/7 anonim válasza:
52%

személyes átvétel költsége ha előre egyeztetett helyen és időben történik: 0 Ft (díjmentes)

házhoz szállítás költsége előre utalás után (ez lehet PayPal vagy banki átutalás) – amennyiben a csomag csak hangyákat, vagy kisebb eszközöket tartalmaz – 650 Ft*

házhoz szállítás költsége előre utalás után (ez lehet PayPal vagy banki átutalás) – amennyiben a csomag formikáriumot vagy nagyobb eszközöket (is) tartalmaz – 2000 Ft**

házhoz szállítás költsége utánvéttel: 2600 Ft***

2022. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2022. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lol..mi a terved?
2022. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát az hogy vissza mondjam a pendrive ot amit rendeltem mert félre néztem xd

16gb helyett 8gb

2022. aug. 6. 08:07
 7/7 anonim válasza:
Jaaa ,azt hittem komolyabb.
2022. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!