Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A kukacok folyamatosan esznek...

A kukacok folyamatosan esznek vagy azért megállnak pihenni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de amíg pár napig lárvák addig folyamatosan zabálnak vagy csak mondjuk 18 órát egy nap?

2022. aug. 6. 17:07
 1/7 anonim válasza:
24%
What?
2022. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

A légy lárvák például éjjel is zabálják a dögöt. Ez ilyen ösztönös cselekedet, hogy állandóan egyenek, hogy minél előbb kifejlődjenek!

Sok rovar például soha nem pihen! A hangyák is éjjel - nappal aktívak, nem alszanak!

A giliszták sem hiszem, hogy alszanak. Állandóan fúrják a járataikat.

Egyébként, úgy gondolom, a kukacoknak muszáj állandóan táplálkozniuk, mert nagyon gyors az anyagcseréjük!

A patkányoknak is muszáj állandóan táplálkozniuk, mert nekik is többször olyan gyors az anyagcseréjü, mint az emberé!

2022. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Néha megállnak gondolkodni.
2022. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kólauborkával ***** válasza:
42%
2#, én nem pontozlak le, pedig több dologban biztos nincs igazad, a hangyák is alszanak, ebben biztos vagyok, a patkány is alszik, meghalna a nélkül, innentöl kezdve meg kétségeim vannak a többi állításod igazságában… a kérdésre nem tudom a választ én sem.
2022. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

#4:

A #2-es hol írt olyat, hogy a patkányok nem alszanak? Felesleges kötözködés csillagos 5-ös, fiam.

2022. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kólauborkával ***** válasza:
59%
A kérdés arról szól, hogy a kukacok megálonak-e pihenni vagy folyamatosan esznek-e, erre a válasz végén: “a patkányoknak is muszáj állandóan táplálkozniuk, mert többször olyan gyors az anyagcseréjü, mint az emberé”, akkor vajon mire gondolhat itt a jámbor olvasó?…
2022. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!