Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska lehetett?

Ágyi poloska lehetett?

Figyelt kérdés

Takarítás közben éreztem, hogy valami csíp a felkarom belső részén, a második csípésnél egy alig látható kb 1mm-es világosbarna rovart vettem le magamról, és kivittem a házból. Nem ismertem fel, azt tudom, hogy nem bolha és nem kullancs, enyhén hasonlított az ágyi poloskának a lárva állapotára, de nem vagyok benne biztos, hogy az. Azok alapján amit olvastam a poloskák csak éjszaka mozognak, meg csak felkeléskor érezni a csípéseket ami aztán napokig viszket.

Én viszont a csípést azonnal éreztem,de nem viszket.

Ez az egy darab volt rajtam, pont azután, hogy átjöttem a szomszéd kertjéből. Kertből lehet ágyi poloskát behozni? Lehet más vérszívó is? Ha most befújtam az összes helyet ahol megfordultam, akkor megállítható a fertőzés?



2022. aug. 11. 12:36
 1/3 anonim válasza:
Kertből biztos nem szeded össze, hacsak nem pont előtted rázta ki a lepedőt, ami poloskás volt, és te pont arra a részre mentél.
2022. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincsenek itthon. Kutyákat mentem át etetni. Neten próbáltam keresni mi lehet ez, de nem találok semmi hasznosat.

Vagy ha nem onnan hoztam haza akkor honnan jöhetett? Bár itthonról dolgozom szóval vagy onnan vagy a boltból. Máshova nem járok.

2022. aug. 11. 13:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis amit találok az poloskára utal, csak fura, hogy csak egy lárvát találtam belőle ami nappal csípett, de más jele eddig nincs a fertőzésnek. Remélem nem is lesz...
2022. aug. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!