Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ajánlott e a padláson leverni...

Ajánlott e a padláson leverni a darázsfészkeket, amiket habbal fújtam le... Várható e hogy bele költöznek újabb darazsak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen,verd le de óvatosan!
2022. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már biztosan nincsenek rajta élő darazsak, verd le, és a legjobb lenne kukába dobni, esetleg elégetni.
2022. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
De úgy verd le, hogy nehogy a fejedre essen, mert összecsípik azt feldagad mint a luftballon. Ha esetleg haragban vagytok az asszonnyal intézheted úgy, hogy pont az ő fejére essen.
2022. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2022. aug. 12. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sosem költöznek "használt" fészekbe. Mindig újat csinálnak....


Esetleg egy ilyen régi fészekre rájárnak majd jövő tavasszal alapanyagért de az sem jellemző annyira.

Inkább rágják a nádkerítést, seprűnyelet, száraz fát stb...

De ha már alapból szennyezett a fészek anyaga (bár nem tudom milyen habra gondolsz) akkor nem foglalkoznak vele.

2022. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Darázsirtó Vespajet hab 750 ml

Valami új cucc olyan jó nagy bazi nagy spray... Körülbelül 3750 forint volt... A napokban vettem.

2022. aug. 12. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah... hát ez tele van idegméreggel, ami ott is marad... írja is az oldal.

Oda soha többet nem fognak menni darazsak, arra a fészekre szóval csak rajtad múlik, hogy levered-e vagy sem.

2022. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne bántsd a darazsakat.

Én több 100at itatok egész nyáron.

Max .,akkor ,ha nagyon útban vannak.

2022. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itatni én is itatok darazsakat az udvari csapnál...csak legyenek szívesek ne a padlásra fészkelni...ráadásul ne annyian. 1-1 fészket még elnézek - elkerülgetek...de azt a kb. 15-öt sokallom, 'mindenhol' azok vannak. Nem valami jó állapotú a tetőm, ha valahol hozzá kell nyúlnom, így bonyodalmas lenne....Vagyis most már nem az, mert 'megoldottam'.
2022. aug. 18. 21:18
 10/10 Jancsi1964 válasza:
Ha olyan helyen vannak hogy veszélyt jelentenek akkor le kel verni de ha nem akkor békén kel hagyni mert nem károsak teljen csinálnak hasznot is nekem van egy kiprobált tippem amit még kisgyermekként láttam a nagyszüleimnél Hajnalban kel leverni mikor még dermedtek akkor nem támadnak
2022. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!