Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha egy pókot felporszívózok,...

Ha egy pókot felporszívózok, az biztosan megdöglik?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy nem.
2022. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem, bár nyilván a porszívótól függ, de a sima porzsákossal túlélheti, bekerül a porzsákba és ott él. Vagy rosszabb esetben megpróbál kijutni, és visszamászik a csövön keresztül:D


Ha valami ütősebb porszívóval állsz neki, ami valami tartályba szívja be és ülepíti a cuccmót, ne adj Isten víz is van a folyamatban, ott szerintem megdöglik.

2022. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs benne víz, de porzsák nélküli.
2022. aug. 20. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé pókfüggő. Egy törékeny kaszás biztos belepusztul, egy vaskosabb talán nem. Nem kis erőhatások érik, mire a porzsákba kerül, ott is bármi lehet, ami összetöri szegényt. Ráadásul lélegeznie is kell, odabenn az sem feltétlenül egyszerű. A koplalást bírják, de azért nem csodalények.


De megmenekültél, nem fog visszajönni, hogy elhurcoljon az a csöppnyi állat. Nem fenyeget semmi téged, a teremtés koronáját, aki hősiesen felszívtad! :D

2022. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Kicsi az esely ra hogy meghal
2022. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
#4 top komment :-D
2022. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
93%
Én is porszívóval írtom őket. A porzsák nélküli a házipókokat összetöri, de a nagyobbak működnek továbbra is.
2022. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kaszás, meg valami kisebb fekete húsos. Talán kövi pók.

Akkor hogyan tudnák tőlük megszabadulni úgy, hogy nem kell őket fél méternél közelebb megközelítenem? Mert én agyon nem nyomom őket puszta kézzel, az biztos. Amúgy a porszívó portartályát minden használat után ürítem a kinti kukába.

Tudom milyen hasznosak, stb, stb. Nem akarom őket feltétlenül kinyírni, de jobban örülnék, ha nem a lakásban hasznoskodnának.

2022. aug. 20. 15:39
 9/11 anonim válasza:
94%
Nem. Nagyanyám ezért szokta bedugaszolni a csövét a porszívónak használat után, hogy ne másszanak ki belőle.
2022. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Vicc nélkül, innen rendelj magadnak egyet, bármelyiket, amelyiken van lézeres célzó. Ezek direkt bogarak (és akár nagyobb dolgok ellen is) kifejlesztett kis puskák, só töltényeket lőnek ki (mint egy mini adag sót kilövő sörétes puskát, úgy kell elképzelni). 100% hatékonyság, tuti meghal (ha ez a cél), és azért mégsem egy papuccsal kell szétpasszírozni.


[link]

2022. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!