Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Léptetek már méhre, darázsra...

Léptetek már méhre, darázsra mezítláb?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak méhre.
Igen, de csak darázsra.
Mindkettőre.
Egyikre sem.
61 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de darázsra már markoltam puszta kézzel. Egyikünk sem örült neki.
2022. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én nem, férjem egyszer rálépett egy méhecskére, akkor mindkettőjüket sajnáltam :D

Egyszer egy darázsba is belelépett, akkor csak a férjemet sajnáltam, a darazsakat nem szeretem, jönnek az arcodba, olyanok, mint a romák.

2022. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Darázsra igen, Méhre nem, őket észreveszem, nagypapám méhész volt, megtanultam, hogy kell viselkedni. Tudom, a darázs is hasonló életvitelű, és hasonlóan hasznos, de az azért baromira tud fájni.
2022. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

#3:

A darázs neked hol hasznos?

2022. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
#4 Mivel a darázs nagyon hajt a cukros dolgokra (ezért tud tönkretenni egy jó kis pikniket), hatalmas szerepe van bizonyos növények porzásában, hasonlóan a méhekhez, csak nem termel mézet. De hasonló hierarchia van egy darázsfészekben, mint egy méhkasban, és baromi fontos az ökoszisztémának, hogy a darázs megzabálja a pollent, és röpködjön virágról virágra - igazából ezt perturbáljuk, amikor még édesebb dolgokkal "magunkhoz csalogatjuK" a darazsat.
2022. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Többek közt épp miattuk nem járok soha mezítláb.
2022. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Én mindig mezítláb lépek rájuk.Enyhén Mazohista vagyok.Egyébként meg erősíti az immunrendszert,növeli az adrenalin szintet.Az első néhány alkalom kellemetlen,de hozzá lehet szokni...
2022. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem léptem rá egyikre se soha, de a múltkor papucsban voltam a kertben és egy kecskedarázs a lábujjam megcsípte.
2022. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Méhecskére. Olyan lett a talpam, mint azok az íves talpú cipők, pár napig alig tudtam rálépni. Aztán meg úgy viszketett, hogy fél éjjeleket kenegettem, hűtöttem.
2022. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
79%
Én akkor szerencsés vagyok mert egyszer se történt velem ilyen :D
2022. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!