Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Meddig bírja egy kb. 1,5-2cm-e...

Meddig bírja egy kb. 1,5-2cm-es pók befőttes üveg alatt?

Figyelt kérdés

Sanyinak neveztem el azt a pókot aki ma a szivbajt hozta rám. Sanyi bemászott az ágyam alá, de szerencsétlenségére kimászott amikor kihúztam az ágyat,hogy megágyazzak. Ekkor úgy döntöttem illetéklen behatolásért 8-12 órára fogdába zárom és majd reggel kilakoltatom. Viszont kicsit félek, hogy feldobja mind a 8 pacskerját reggelig levego es kaja nélkül. Nagyon kicsi, lapos befőttes üveget boritottam rá es ala raktam a papirt. Babonas vagyok, pókot a lakásban megölni balszerencse... Reggel ki fogom vinni az udvarra (kinézet alapján ott is ellesz:D ).

Mindeközben azt is remélem nem szökik meg a búra alól és tapiskol végig a testemen, mert akkor lehet kipurcantom szegényt. (Sose csapom mindig "söpröm" le magamról a nem kivánatos állatokat, de persze ha azt is tul agresszivan csinalom neha, mert éppen frászt kapok :/ .)



2022. szept. 3. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Simán bírja
Túl kevés a levegő
Sanyi tuti ki fog szökni
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Tegyil rája egy nagyobbat, ha már van neve
2022. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
16 év a korhatár, Kedves Kérdező.
2022. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Tőle még nem kérdezted?
2022. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
A rovarok kevesebb oxigént igényelnek, elvileg ki kéne bírnia reggelig.
2022. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Kb 8 évesen csináltam ilyet, hogy befogtam egy legyet háziállatnak egy befőttesüvegben, raktam be neki kockacukrot is, de reggelre megdöglött
2022. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem a levegő miatt fog elpusztulni, hanem a reménytelen szabadulási kisérletek miatt fog halálosan kimerülni.
2022. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy tücsökkel voltam így, poharat tettem rá, hogy majd másnap, de számára sose jött el a reggel.. örök álora szenderült.
2022. szept. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm kb 7 éves volt, egy pokoskát kapott el ugyanígy, elnevezte, berendezett neki egy befőttes üveget. Aztán évek múlva bevallotta hogy néha kiemgedte sétálni, és az egyik ilyen alkalommal nem találta viszont.


Amúgy én pont a nyáron elkaptam ugyanígy egy darazsat hogy majd kirakom, de ott felejtettem, alig telt el pár óra és megmurdelt. Nagyon bűntudatom volt hogy megakadályozhattam volna a szenvedését :(

Tedd ki most gyorsan.

2022. szept. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sanyi túlélte kérdező?
2022. szept. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!