Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A borsmenta illóolaj mennyire...

A borsmenta illóolaj mennyire hatásos pókok ellen? nektek bevált?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
áá, pókok ellen egyik beharangozott csodaszer sem ér semmit
2022. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pókot lefujtam vagy 4-szer telibe egy olyan spricnis szerrel ami a hangyákat 1 évre elűzi úgy, hogy nem is rájuk lövök hanem az útvonalukra.


A pók bájosan himbálódzik tovább a hálójában.

2022. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bevált. Félévente szétlocsolok 1 üvegcse borsmenta illóolajat az erkényen. Nincsenek dögök.
2022. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 üveg borsmenta illóolaj + rovarírtó fújás, évente kétszer. Még a poloska is egyből megdöglik ha betéved az erkélyre. Nyolclábú meg sehol! 🤗 Arachnophobiás vagyok, úh nálam ez extra fontos.
2022. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, engem az érdekelne, hogy miért irtjátok a pókokat? Mert hasznos állatok, mi kimondottan örülünk neki, ha van(nak).
2022. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy hasznos állatok, de rohadtul undorítóak is.
2022. szept. 27. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 11:36


Azért annak nem tudom ki örül amikor este felfut az ágyára egy 200 forintos nagyságú izmos lábú, nagy potrohú villámgyors fekete dög. Ezeket a kisebb fajtákat, meg azt a hosszú lábú kaszáspókot én sem szoktam bántani, de amik a Harry Potterben látható pókoknak ilyen miniatűr verziói azokat úgy megküldöm a papuccsal hogy a szomszéd kertig fröccsen a bele:D Legyen máshol hasznos.

2022. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

nagyon jól leírtad, én az előbb láttam egy 200 forintos nagyságú pókot és próbáltam lecsapni de berohant a szekrény alá

2022. szept. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!