Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy öljem meg ezt a pókot?

Hogy öljem meg ezt a pókot?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan hülye helyen van hogy nem tudom lecsapni, ha közelítek hozzá akkor egyből beszalad a szekrény alá. mindig éjszaka jön elő, és már legalább fél éve ott van



2022. szept. 29. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Na, ha már fél éve ott van és még nem evett meg, valószínűleg ezután sem fog. :)

Csak gondolj bele, hány legyet meg szúnyogot elkaphatott, ne öld meg, segít neked.

2022. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy.
2022. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Légy meg szúnyog ide nem jön be, az összes ablakon szúnyogháló van. amúgy irtózom a pókoktól, arachnofóbiás vagyok
2022. szept. 29. 23:27
 4/25 anonim ***** válasza:
36%

Szívd fel egy porszívóval, csak arról tudni kell, hogy nem fogja megölni, ki kell rakni a porszívót egy olyan helyre, ahol nem baj, ha kimászik belőle.

Vagy le kell fújni rovarölővel, de az meg azért gáz, mert szívhatod te is azt a büdöset - ha jól látom, akkor ez egy hálószoba, nem túl szerencsés.

A legjobb megoldás még mindig az, ha megkérsz egy nem arachnofóbiás családtagot, hogy húzza félre a szekrényt és nyírja ki. (Széplelkek kedvéért: fogja meg és vigye ki a kertbe stb.)

Én megértelek, biztos nem osztanám meg a szobám ezzel a borzadállyal.

2022. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Kit érdekel a fóbiád? A kutyafóbiás sem mészárol le kutyákat, én a madaraktól félek, mégsem csapkodok agyon galambokat.
2022. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5

Ez igaz, de a kutyák és a madarak nem mennek be a lakásba :D

2022. szept. 30. 00:24
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Ez valami pince vagy alagsori helyiség?

Amúgy adj neki valami nevet, aztán éljetek békésen egymás mellett, mint eddig!

2022. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
#6 Igaz, de kevesebb pókot látok a lakásban, mint galambot az otthonom-munkahelyem közötti útvonalon.
2022. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
szerintetek belehalna ha lefújnám 100% alkohollal?
2022. okt. 1. 18:58
 10/25 A kérdező kommentje:
na ráfújtam 4-5x és beszaladt a rejtekhelyére, remélem nem fog többször előjönni
2022. okt. 1. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!