Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » "3-emeletes" szöcske/sáska...

"3-emeletes" szöcske/sáska esetén hímek vetélkednek a nőstényért? Más oka (is) lehet ezen "formációnak"?

Figyelt kérdés

Az alsó szöcske/sáska nagyobbacska volt, amit megpillantottam, rajta egy kisebb, majd annak tetején egy ugyanolyan kinézetű (kicsi). A felső kettő hím lehetett, az alsó meg nőstény? Lehet, hogy a felső hím le akarta szedni az alatta levő hímet a nőstényről? Hím párbajról volna szó?

Szegény legalsó próbált ugrándozni, de alig tudott, hátán a "két teherrel"...



2022. okt. 5. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Gruppiba vágták a nőt :) Az igen:)
2022. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Lehet csak tornyot építenek, én megpróbáltam volna rájuk rakni egy 4.-et
2022. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól sikerült fotóról többet meg lehetne mondani!
2022. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nehéz elképzelni. Ahogyan párzanak a szöcskék, egymás hátán, ugyanez történt, csak volt pluszban egy újabb szöcske / sáska az egésznek a tetején, egymásba kapaszkodva. Olykor szökkent egyet az alsó, nagy nehezen. Ez ment percekig.
2022. okt. 5. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy hangzik hogy a párzó nőstény odacsalt egy második hímet is, aki hoppon maradt. Hoppá!
2022. okt. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!