Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kilencedik emeleten kevés,...

Kilencedik emeleten kevés, esetleg semennyi poloska sincs?

Figyelt kérdés
Szimpatikus lakást találtam, a kilencedik emeleten van. Eddig általánosan csak az alsóbb szinteken láttam, hallottam, hogy sok poloska találja meg a bejutást háló mellett is, mást pedig megakadályoz a háló. Fenti lakásban csak futólag jártam, egy idős néninél a tizediken, de poloskát még nála nem láttam, ámde ez ugye nem jelent semmit. És olyan szúnyoghálóra gondoltam, amit nem lehet felhúzni, semmi rést nem hagyna az ablakon, állítólag nagyanyám, amióta úgy megcsináltatta, egy sem jutott be hozzá.
2022. okt. 6. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Ez Az ott lakok tisztasagan is mulik.
2022. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Feljön a 9. emeletre is sajnos, teljesen mindegy, mekkora a tisztaság otthon. Szúnyogháló kell.
2022. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%
Ennek semmi köze a tisztasághoz. A poloska egy állat, ami ugyanúgy bejön az ablakon, ha az nyitva van hagyva, mint a katicabogár, légy, szúnyog, darázs, lepke, bármi. Szerintem sokan keverik a csótánnyal, ami tök nonszensz, hogy ennyire alapvető dolgokkal sincsenek tisztában, teljesen másmilyenek. Nyáron hozzánk is berepült 2-3 poloska, kiraktam őket, kész.
2022. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%
Amióta fecskék vannak nálunk, nincs poloska. Komolyan. Most, hogy elmentek telelni, rögtön napi kettő poloska táncikál az ablakon.
2022. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

#4:

Csak közölném, hogy a fecske semmit nem csinál a poloskával, ahogy a többi madár sem, mert nem tudják megenni a mérete, a szaga, meg a kemény hátrésze miatt. A poloskának gyakorlatilag nincs ellensége. Egyedül a kaszáspók meg az imádkozó sáska képes elintézni, de azoknak meg elég ritkán kerül a közelébe.

2022. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Tökmindegy, berepül az ablakon, vagy felrepül a falra és talál valami lyukat ugyanúgy, mintha földszint lenne.
2022. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
5, meg a macskám :D Az is elintézi őket.
2022. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha a büdös bogárra gondolsz, akkor azok sajnos vannak a 9. emeleten is. Szüleim ott laknak.
2022. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 Ugyanezt tapasztalatom énis. Éppen pár hete mentek el a fecskéink, azóta szúnyog, poloska, de már katicabogár is van. Visszasírom őket.
2022. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Ugye nem aszerint veszel lakast, hogy mennyi poloska jon be az ablakon? :DD


Jo, persze, ez is egy szempont, de ilyet se hallottam meg. Atombiztos szunyoghalo kell, aztan csokolom. Hozzank pl az elmult evekben egy poloska se tevedt be, pedig kint azert latok parat, amikor szezon van. Ja es csaladi haz, nem emeletes.

2022. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!