Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A bolhacsípés mennyire ártalmas?

A bolhacsípés mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá, kérlek segítsen!

Soha életemben nem csípett meg bolha, csak ma reggelre. Tele lettem csípésekkel, a lábam, hasam, hátam. Nem is érdekelne a dolog, de terhes vagyok.😞Úgy meg vagyok rémülve, ráadásul a bolhát sem fogtuk el, fogalmam sincs, hogy honnan szedhettem egyáltalán össze. Okozhat bajt a babámnak?



2022. okt. 25. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggel vetted eszre a csipeseket? Akkor nem bolha lesz az, hanem agyi poloska.

Nem art, nyugi, a babanak se lesz baja, de valoszinuleg irtot kell hivnotok.

Nezzetek at az agyat, barna pottyoket kene talalni (ez a kakijuk), illetve lehet elcsiptek egy-ket bogarat is.

Nagyon fertozo, gyorsan terjed. Rokonokat, baratokat most ne latogassatok es ne fogadjatok, mert akkor nagy esellyel hazaviszik ok is.

Barhol ossze lehet szedni, megesik.

2022. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest én is megerősítem. + este zseblámpával nézzétek meg az ágyat
2022. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bolha a lábakat szereti ha hátadat hasadat is megcsipte valami akkor valószinű hogy ágyi poloska lesz.

A bolha is tud este csipni, de ha nincs erős fertözés akkor a lábakat csipi elsősorban.

2022. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska lesz az. Szét kell kapni az ágyat, de sajnos legtöbbször rovarirtó szakemberrel lehet tőle megszabadulni.
2022. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!