Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Poloska vagy a szúnyog a...

Ojita kérdése:

Poloska vagy a szúnyog a bosszantóbb?

Figyelt kérdés
Szerintem tavasszal ez, télen az, de ha választani kéne, melyik a rosszabb?

2022. dec. 1. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a poloska a rosszabb.
2022. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a szúnyog a legundorítóbb rovar a világon. A poloskákkal nincs bajom, mert porszívóval tisztán tartom a személyes teremet és mosóporral ki szoktam mosni a textíliáimat.


A növényevő molnárpoloska és társai meg nem bántanak. Egy ideje már a szaguk se irritál, ha véletlenül ráfekszek egy téli menedéket kereső példányra.

2022. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Jaj, de hülye vagyok! - molnárpoloska helyett bencepoloskát akartam írni. A molnárpoloska vízi élőlény.
2022. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyog sokkal rosszabb. Amikor éjszaka nem tudsz aludni mert a füledbe zümmög. Poloska szimplán idegesítő amikor repül meg nekimegy mindennek, de legalább békén hagy, max elkapod és kidobod a kertbe.
2022. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Mèg szerencse hogy a poloska olyan balf@sz hogy nekimegy mindennek. Amúgy igen, sztem a poloska idegesítőbb, főleg amikor rád esik és elkezd mászni rajtad.
2022. dec. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

Nálam nincsen poloska, hálát adok az égnek érte. (vagy csak eddig nem szereztem tudomást róla)


Szúnyog az szokott lenni és az ideg megöl, hogy a nagy melegtől, izzasztó hőségtél nem tudok aludni, s ráadásként a szúnyog zümmög a fülem körül. Be szoktam teljesen takarózni ilyenkor és amikor felébredek reggel tele van a combom, vádlim, felső testrészem csípésekkel. -hogy jutottak be a paplan alá?????


A szúnyogokat távol tartom úgy manapság, hogy minden ablakon szúnyogháló, ajtókon is. Telerakok mindent szúnyogrisztóval, ragasztóval, csapdával, légyfogóval.


Ha ez sem lesz jó egy idő után akkor egy egész békapopulációt helyezek az ágyam mellé és elkapják a moszkítókat. :D

2022. dec. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
A szúnyog idegesítőbb sokkal . Szegèny poloskák csak meghalni jönnek be.
2022. dec. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Azért érdemes lenne pontosítani a kérdést.

Ágyi poloska vagy mezei poloska képezi a kérdés tárgyát?

Az ágyi az rettentő, amennyire tudom. A mezei az nem zavar. Akkor esetleg, ha a málnaszemen ül, amikor bekapom... De ez ritka, és pár másodperces probléma. Ennél azért sokkal zavaróbb a szúnyog.

2022. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyog. A poloskákat kirakom, nem túl gyakran jönnek be, pedig nyáron mindig nyitva van az ablak.
2022. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem fóbiám van, így a poloska.
2022. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!