Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen stádiumba lehetnek a...

Milyen stádiumba lehetnek a Temnothorax hangya petèk?

Figyelt kérdés

Igazábol már nem petèk sőt van 2 ami ugyan akkora mint a dolgozó ès elkezdett sárgulni, de nagyon kíváncsi vagyok hogyha sárgul (3napja sárgult be) akkor mèg mennyi lehet hátra. Illetve ha vèletlen a hangyáim nem költöztek be a szivacsokhoz akkor amíg nem mennem oda mennyi vizet tegyek ès milyen sűrűn nekik? (mert ugye elvileg az adná a vizet ès a párásítást is.)


FormiKIT mini L a hangyafarm neve.


Jelenleg a kifutóba nevelik a következő nemzedèket.


bármilyen egyèb más hangyás tanácsot elfogadok mert kezdő vagyok.


Sokmindent elolvastam róla de gyakorlatom nincs benne.



2023. jún. 2. 03:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak a szivacs az egyetlen vízforrás, akkor mindenképpen nedvesen kell tartani (remélem hozzáférnek annyira, hogy tudjanak inni).


A báboknál pedig konkrétan napok kérdése. Tehát kevesebb mint egy hét, de függ a hőmérséklettől is.

2023. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a szivacshoz hozzá fèrnek azt is folyamatosan vizezem de telibe a másik felèbe költöztek, ès emiatt csepektetek külön nekik. Már kikelt 1 napra rá :D, aztán elszökött valahogy de egyszerüen nem találom hogy hol ezèrt minden kritikus rèszt leragasztottam. Gondolom az újszülött kisebb volt azèrt fèrt ki mert a királynő meg a dolgozó már 1 hónapja nálam van ès ők nem távoztak 😂
2023. jún. 7. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!