Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan fogjam le a trinidadi...

G3C1 kérdése:

Hogyan fogjam le a trinidadi sávos fapókomat, vagy hogyan fogjam meg, hogy ne csípjen meg. Mennyire erős a mérge? (kb 5 cm-es)

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jol tudom egyik madárpok mérge sem halálos, kivéve ha öreg vagy, gyenge, vagy kisgyerek.

miért akarod kivenni a terkobol? költöztetni akarod? mert csak ugy sétáltatni nem kéne. egyik pok sem szereti, ez meg ráadásul gyors és ugrik is. én tuti nem merném kivenni. ha költöztetés miatt kell kivenni egy bottal vagy valamivel át lehet terelgetni a másik terráriumba, vagy ha kitakaritani akarod akkor egy dobozba.

2012. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak azért, mert az előző pókom(mexiküi vöröstérdű) nagyon nyugodt volt, és nyújtózkodott a térdemen vagy a hasamon miközben tv-t néztem..
2012. márc. 14. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figy...proba szerencse. pókfüggő is. nem feltétlen agressziv attol hogy jellemzö rá.szerintem ha megprobálod kivenni rájössz majd milyen mérsékletü.ha támad, vagy ráharap a botra ugy hogy nem ereszti én ovatos lennék XDD

amugy engem nem a gyorsasága aggasztana, mert max elszalad hanem az ugrása.sosem csipáztam az ugropokokat még akkor se ha kicsi és nem a madárpok faj.

ha alárakod a kezed és kipiszkálod a terkobol akkor nem hinném hogy megcsip,hisz a kezed is valamiféle talaj.

csak a földön ülve szedd ki nehogy leessen. de ha elszalad és elbujik akkor szerintem nemigen fekszel le aludni XD

ha a szörét is ledobálja piszkálás közben akkor elég ideges fajta szerintem.

2012. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ha kivetted végül akkor majd ird meg hogy mi volt:))
2012. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja amugy a mexikoi naná hogy nyugodt volt, hisz ö egy nyugodt faj,de ez nem éppen XD
2012. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!! végül nem vettem ki, de pár hete kiszökött.. hát.. nem aludtunk a szobában.végül meglett szegény. bebújt a lehető legrosszabb helyre(ekkorra már az egész szoba többször fel volt forgatva, a bútorok ki lettek pakolva). bebújt a házimozirendszer mélynyomójába :DD

máshova nem bújhatott(nem tudtuk hogy ott volt)

a párom elkezdte teljes erejéből rázni, aztán láttuk hogy leesett az aljára, de teljesen mozdulatlan volt, és össze volt gömbölyödve, óvatosan kiszedtük, és visszaraktuk a helyére, és csodák csodájára túlélte, és jó erőben van, pedig a zenét maxra tekertük, és majdnem összedőlt a ház.. a vége az lett, hogy a pók miatt lett kifestve a fél ház :DD

2013. márc. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!