Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogarat láthattam az...

Milyen bogarat láthattam az éjjel? Csótány lehetett? Mit csináljak, mivel pusztítsam el, és hol lehet a rejtekhelye?

Figyelt kérdés

Panel lakás,tegnap éjjel ép a wc-re mentem mikor a kád mellett egy kb 2cm-es fekete bogár mászott. Ahogy felkapcsoltam a villanyt elbujt.

Azt hittem szív ínfartust kapok! Alapból undorodom minden rovartól,és ez ott a fürdőben nagyon lesokkolt. Láttam már hasonlót(vagy lehet pont ilyet),de a szabadban! Ha nem lett volna hajnal,felvisítottam volna a páromat.

Ma még nem "találkoztam vele",lehet csak a sötétben mászik elő?



2012. ápr. 27. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Erre valók a férfiak hogy az ilyen dolgoktól megvédjenek, add ki neki az ukázt nyirja ki a dögöket.
2012. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de ettől nem lettem okosabb!:)))
2012. ápr. 27. 16:51
 3/17 anonim ***** válasza:

Általában csak sötétben jönnek elő és főleg a vizes helyiségekben (konyha, WC, fürdő) ha gyorsan elfutott, akkor csótány lehetett.

Sajna csak úgy lehet kiírtani, ha géleznek a teljes házban, minden lakásban.

2012. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De a csótány lehet ilyen nagy? Soha nem láttam még(szerencsére),pedig pár éve már panelban lakok!
2012. ápr. 27. 16:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon Szomoru dolog ez!Es nagy lelki terror!

Ha vannak zugog hibas zugok a hazban akkor kell csinalni valamit

Vagy atepiteni szepen kivakolni elsimitani meg csempe meg mismi, hogy ne jojjon bell akarhol ahol vannak a csovek meg mi tudod

A panel lakasban tudom hogy vannak a sok cso ahol a meroora is van Atkell csinalniaz egeszet , bar ne nem tudom milyen evjarat a haz

Vehetsz a bogarak ellen merget is vannak mar sprejbe ragasztba porba jo szord be a diszno helyeket ahol te is lyukra tenned magad ha Rovar lennel...

2012. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem futott el gyorsan,olyan szépen ráérősen. De lehet ha közelítek felé,akkor elszalad.
2012. ápr. 27. 16:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem ér semmit sem a spray, sem a por, ha máshonnan jönnek a házból, panelban le-föl rohangálnak csüvek mellett, szellőzőkön, ezért kell minden lakást gélezni, szólj a gondnoknak, hívjatok szakembert.

Itt nézd meg ráillik-e arra amit láttál:

[link]

2012. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha ráérősen ment, akkor nem biztos, hogy csótány volt, kintről is bemehetett valamilyen rovar, hiszen most már sokat van nyitva ablak, a csótány iszonyú gyorsan fut, ha felkapcsolod a villanyt.
2012. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A csótány az ilyen giganagy és gigagyors, férjed megoldja.

Kitesz csapdát és kiderül milyen szörnyröl van szó, ez alapján már el lehet dönteni mit érdemes tenni ellenük.

2012. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vegyél háztartási boltban csótány csapdát, ha vannak nálatok, akkor hamarosan találsz benne párat.
2012. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!