Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit lehet tenni a hatalmas,...

Mit lehet tenni a hatalmas, kövér és nagyon gyors hangyákkal?

Figyelt kérdés
2 hete jöttek, nem tudom mire és honnan. Rendes hangyák, tehát nem a szárnyasok, feketék és nagy dagik, mint valami bogár. Emellett olyan gyorsak, hogy alig lehet őket kiírtani. Főképp a konyha van velük tele, de most már a nappaliba is bementek. A sima hangyák ellen tavaly használtak a házi praktikák, mint őrölt szegfűszeg, sütőpor stb, de ezek átmásznak még a hangya ölő poron is. Most lefújtam őket, folyamatosan domestos-szal mosok mindent fel, de kisgyerek is van rá is oda kell figyelnem. Mit tegyek?

2012. máj. 21. 11:58
 1/3 anonim válasza:
100%
A boltban lehet kapni hangyacsabdát. Az a lényege, h a benne lévô mérget elviszik a hangyavárba és gyakorlatilag így ölik meg az összeset. Ez eddig mindig bejött. Lényeg, h szobánként vegyél. Sok sikert! :)
2012. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak 700Ft biztos hatás!!!

Protect

Csótány és hangya írtó aeroszol nekem ez vállt be!!!


Keresd meg hol és merre jönnek be és ki a hangyák mindig ugyanazt az útvonalat követik.


Már vagy két hete nincs hangya meglehet enni a két három napos zsömléket is.. Macska kajába se mennek bele ha kint hagyod.


Sutőpor nem jó!!!

2012. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a mortein is bevált! :)
2012. júl. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!