Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogár volt a lakásban?

Milyen bogár volt a lakásban?

Figyelt kérdés
Éjjel kimentem wc-re,és a földön megláttam egy kb 3 mm-es rovart,olyan volt mint egy ebihal,csak lábakkal.A teste puha volt,rögtön szétlapult ahogy összenyomtam.

2012. jún. 6. 10:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem bogár,hanem rovar,tudom,a bogár kemény hátú
2012. jún. 6. 10:23
 2/12 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Valami ilyen volt?

[link]

2012. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az lesz az, amit az első írt. Gyakoriak a fürdőszobában, meg a konyhában, szeretik a párás helyeket. Nálunk a linóleum alatt tanyáznak... Nem veszélyesek, nem kell bántanod.
2012. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen,ilyen,bár akkor még picike volt,mert 3 mm-nél nem volt nagyobb


szeretném kiirtani őket,mert gyűlölöm a dögöket,előző lakás csótányos volt,azóta nem birom a bogarakat.

2012. jún. 6. 11:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Elmondanád hogy mit ártott neked szerencsétlen aranyos pikkelyke? Oké, a csótány más, mert belemászik az ételbe, meg betegségeket terjeszthet, de egy pikkelyke igazán nem ártalmas, nálunk is elég sok van, és még nem tettek tönkre semmit. Tudod hány féle atka, pók, meg rovarfélék élnek még ott a lakásodban, amiről nem tudsz? Érdekes lenne, ha az ember mindent ki akarna irtani, nem lenne egyszerű vállalkozás.
2012. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szellőztess sokat a fürdőszobában, vagy szereltess be páraelszívót, a száraz levegőt nem bírják, és majd kiköltöznek a házból.
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Téglalakás,max átmásznak a szomszédhoz.

Atka és egyéb nem láthatót nem látom és kész.

De ez ott volt,majdnem ráléptem,gusztustalan ahogy szétnyomódott.

Nem akarok olyan helyen élni ahol láthatóan rovarok vannak.

És kárt is tesz,csak eszik valamit.

2012. jún. 7. 08:16
 8/12 anonim ***** válasza:

nálunk is van ilyen,én undorodom tőlük. most is láttam egyet, de nem láttam hova szaladt, azóta is viszketek. én nem tudom honnan jön, de hál istennek nem sokat látok 1-2 belőle.


gusztustalan.... rosszul vagyok tőle. még páromat is felkeltettem itt a megijedésembe ahogy a képet megnyitottam, ő kapcsolta ki.

2012. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Morzsát és port esznek (az általában elhalt bőrdarabka), de nagyon keveset, hónapokig is kibírják élelem nélkül. Nem sok vizet zavarnak, az aranyos molylepke sokkal kártékonyabb, belepetézik a lisztbe, nyitvahagyott nápolyis vagy csokis zacskókba, prézlibe, grízbe, aztán kikel a kukac, tiszta pókhálószerűség lesz az egész...

De ha nagyon zavar, moss fel gyakrabban hypós vízzel, és dugj a konnektorba néha párologtatós rovarirtót.

2012. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nekem a molylepke se aranyos,sőt,semmilyen élőlény a lakásban.

Az lenne a legjobb ha csak ketten laknánk benne,mentesen minden dögtől.

hipós viz és elektromos rovarirtó elég rájuk?

2012. jún. 11. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!