Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A legyek direkt ilyen k. cs....

A legyek direkt ilyen k. cs. G állatok?

Figyelt kérdés
Ma reggel például nem hagyott aludni egy légy, folyton a fejemre szállt. Most is ugyanaz a légy b.szogat szerintem, rászáll az orromra, az előbb majdnem belerepült a szemembe. Meg folyton rászállnak a tányérokra, stb ha beszabadulnak a konyhába. Ezt direkt csinálják? :D De most komolyan. Rohadtul unom.

2012. jún. 20. 20:03
 1/8 anonim válasza:
100%

Megértelek!

Velem minden reggel ezt csinálják!!! Pedig mikor este elalszom egy sincs a szobában... ><

Amúgy szerintem direkt ilyen nyomorult dögök! XD

2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, ilyen a nyár. De engem tényleg érdekel, hogy miért jó ez nekik?! :D
2012. jún. 20. 20:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég pl hoztam egy újságot, hogy lecsapom, ha megint szembe mer szegülni, de a gyáva férge azóta nem mutatkozik :D
2012. jún. 20. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Fúú...! És amikor a TV képernyőre vagy a monitorra szállnak állandóan, miközben filmezel! Az is nagyon idegesítő :D Szerintem ezek direkt ilyen trollok :'D
2012. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Timberwolf ***** válasza:
Reggel azért csesztet, hogy felkelj, zabálj valamit, aztán ő szívogathassa a maradékot XD. Napközbe szintén ezért, mivel a k...a gyors az anyagcseréje, sok energiát eléget a zümmögés közbe :D.
2012. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Timberwolf ***** válasza:

*-a

Kell neki az utánpótlás energia.

2012. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 XTiger válasza:
100%
Nekem egyszer bent volt a fejhallgatómba, és úgy raktam a fülembe, hát úgy beszartam mint egyszer, de szerencsére egyből kirepült a fülemből, amúgy ezek ilyen kis alattomos rovarok, nézzétek csak meg, amikor azt hiszik hogy nem látjuk őket, dörzsölik a kezeiket (lábikat?!) egymáshoz, és szövögetik a gonosz (troll?!) terveket..
2014. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor arra ébredek, hogy a fejemre száll (mert csak az látszik ki a takaró alól), na azt én is nagyon rühellem.

Azt viszont szeretem, ha a lábamra szállnak, ott hagyom őket végigmászkálni, jó érzés, amikor csiklandozzák a bokámat, lábfejemet. Máshonnan viszont elzavarom.

2020. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!