Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen bogár lehet?

Ez milyen bogár lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Elnézést a rossz minőségű képek miatt, de nem tudtam jobbat. Viszont nagyon fontos lenne, mert néhány hónapja elég sok megfordul a lakásban és valószínű, hogy vérszívó.



2012. jún. 22. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska, talán.
2012. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos tényleg nagyon homályosak a képek, de ha így néz ki, akkor ágyi poloska tényleg.

[link]


Bár ha több hónapja jelentek meg, azt már nem bírnátok, mert csíp, mint az állat.

2012. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ránézésre poloska, az biztos, de hogy ágyi poloska-e, azt nem tudom megmondani ezekből a képekből.
2012. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 polarbeer ***** válasza:
Ha poloska, és vérszívó, akkor ágyi poloskának kell lennie. Ez pici, 0,8 cm alatti rovar, igaz? Akkor tuti, hogy ágyi poloska, a többi poloska csak nagy ritkán szív vért, és azok sokkal nagyobbak, és jellegzetesen zöldek, vagy feketék.
2012. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami ágyi poloska.

Érdemes szakértőt hívni, mert elég nehéz kiirtani őket, és így jobban jártok, mintha kidobjátok a pénzt a mindenféle boltban kapható spray-re. Hiába írják rá sajnos, hogy ellenük is jó, valószínűleg már minden tele van velük, a képek hátoldala, a repedések, a fotel apró kis rései, az ágy, a matrac stb.


Vigyázni kell, mert szállodából, motelekből, (táborozós, üdülős szállásokról) is haza lehet hurcolni.

2012. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!