Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy póknak egy emlék kb...

Egy póknak egy emlék kb meddig marad meg? Lehetséges hogyha megpróbálom megölni de nem sikerül akkor utána bosszút áll?

Figyelt kérdés

#pók #emlékezett
2012. júl. 1. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha az ilyen kérdéseket nem a humor kategóriájába írjátok, de akkor legalább vicces legyen. (Mert ez sem itt, sem ott nem üti meg a mércét.)
2012. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem hülyülök, most ez úgy tényleg érdekelne.

Olvastam hogy pl. a halaknak nem maradnak meg sokáig az emlékei, csupán max 1percig. Ezért érdekelnek a pókok is.

2012. júl. 2. 00:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A halaknál ezt én is így tudom, (mint horgász) de az csak arra vonatkozik, hogy a felvett horog rossz emléke eddig marad meg bennük, utána se kép, se hang. De, hogy a póknak van bosszúvágya és hogy az a memóriájába rögződik bármeddig is, ez igen elképzelhetetlen, bizarr elgondolás. :D
2012. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapig hozzád se fog szólni!
2012. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az sem tudja, hogy mi vagy te. Fel sem ismerne. Ha tudna gondolni valamire, azt gondolná, hogy az ő ellensége a seprű vagy az újságpapír, amit te a kezedben lengettél. Az érzékei nem emberméretű ellenségekre vannak beállítva.
2012. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chrishu ***** válasza:
Hogyan állna bosszút? Belepisilne a levesedbe?
2012. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én harcban állok a pókokkal néha. néha... k**va sokszor mostanában. bemásznak az ablakon azt lesve mikor hozhatják rám a frászt. ha lenne egy lista arról, hogy kit mennyire zaklat fel egy pók látványa akkor én lennék az 1. helyen.


(pókfóbia, köszönöm)


nézem a sorozatomat a laptop-on erre látom a szemem sarkából hogy a szobám falánál mászik egy pók. de valami irtó ronda fekete. Az amelyik nem hálót sző. na azokat rühellem a legjobban. két mp nem kellett már ugrottam el onnan, na és hogy aztán mi történt azt ne tudjátok meg.

2014. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!