Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A sivatagokon belül az oázisok...

A sivatagokon belül az oázisokban előfordulhatnak szúnyogok?

Figyelt kérdés
Oázis: olyan hely a sivatagban, ahol víz, növényzet és változatos állatfajok vannak

2012. aug. 24. 20:23
 1/6 hájaaa válasza:
48%
Hehe, ez rohadt jó kérdés :D Én is kiváncsi lennék rá.
2012. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Na, ez jó kérdés! Kétszer voltam ott, de én nem találkoztam eggyel sem. Gondolom azért, mert este már hideg van.
2012. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A biosztanárom azt mondta, hogy amíg van víz ahova lerakhatják a petéiket vagy miket, addig simán lehetnek a sivatagokban szúnyogok, de amint nincs elég víz, kihalnak.

Köszi minden eddigi válaszért :P

2012. szept. 18. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Vannak. A szúnyogok lárváikat az állatok szőrébe, bőre alá, ürülékébe is lerakják. A lárvák így eljutnak az állatokkal a legrejtettebb zugaiba is a Földnek!
2012. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem a kielégítő válaszért! :)
2012. okt. 17. 21:18
 6/6 kufferbivaly válasza:
Vidám gyerek lévén,könnyesre röhögném szemeimet,és akár a könnyeimbe is rakhatna petét a kis hunyog. :D
2015. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!