Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Már elegem van az ezüstös...

Már elegem van az ezüstös pikkelykéből, mivel irthatnám ki őket?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy olyan helyeken élnek ahol mocskosság van, mi mindig rendszeresen takarítunk, mégis hemzsegnek nálunk.A szekrény alatt, az ágy alatt, mindenhol ott vannak, a fürdőszobában az előbb egy nagy, két centist láttam.Tudom hogy ártalmatlanok, de akkor is ha eszembe jutnak borzongok, hogy az ágyam alatt ott vannak, és beleléphetek, stb.Van egyátalán valami módszer, amivel ki lehet őket írtani?Már próbáltuk, hogy a szekrény és az ágy alatt, meg a fürdőben is ilyen rovarírtóval befújtuk, és feltöröltünk, de megint visszajöttek.Undorodom tőlük, SEGÍTSÉG!

2012. aug. 24. 23:47
 1/4 anonim válasza:
0%
Mi az az ezüstös pikkelyke?
2012. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress rá. Ilyen rovar, hosszúkás és nagy, vékony, hosszú csápokkal. Én is néha látok éjszaka a garázsajtón.
2012. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a szobámban vannak sokan.Undorodom tőlük!!!!!!Fújjjjjjj ép most mászik egy a falon!
2012. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
A pikkelyke nem tud falon mászni ami falonmászik az fülbemászó
2013. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!