Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók látogatott meg?...

Milyen pók látogatott meg? Kép alant.

Figyelt kérdés
Az alábbi, nagy, fekete pók bukkant fel nem rég nálunk. Nem sokáig csodálhattam, mert egy nála jóval kisebb(!) pókkal vívott csatában alul maradt. A kisebb pók a második kép legelején látható. Mindkettő, de főleg a nagyobb pók fajtája érdekelne :)

2012. szept. 11. 13:22
 1/8 A kérdező kommentje:

A képek lemaradtak :D


A nagy, fekete:

[link]


A csata:

[link]

2012. szept. 11. 13:24
 2/8 anonim ***** válasza:
A fajtáját nem mondom meg, de régebben pincében, nyirkos, sötét helyeken láttam ilyet. Valószínűleg ászkákkal, pincebogarakkal táplálkozik, ezért nincs is komolyabb "harcra" felkészülve.
2012. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Jézusom mekkora dög :D
2012. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
fujjj...............marha nagy...undorodom a póktól .amúgy ilyen nagy fekete dögöt én is láttam már sajna a lakásba is.de a tied valahogy nagyobbnak tűnik.......
2012. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem cselőpók vagy farkaspók a nagyobbik.

Volt "szerencsém" egy hasonló brutális döghöz nyaralás alkalmával, amikor kimászott a vendégház cipős szekrényéből.

Anyukám nem volt félős, de ő is inkább seprűvel tessékelte ki.

2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak: az én titkos favoritom is a farkaspók :D Nem félek a pókoktól, még etetni is szoktam őket, ha úgy van, de a cselőpókot hírből ismerve: nem szeretném ha az lenne :DD


Amúgy igen, szép nagy példány volt. Kb. 20 vagy 50 forintos érme nagyságú lehetett lábaival együtt. Itt albérletben pince nincs, de látva a lakás állapotát a fal tövében, könnyen lehet, hogy valahonnan alulról érkezett a kis drágaság :)) Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget :)

2012. szept. 11. 15:38
 7/8 magasember válasza:
Szia így első látásra a nagyobbik egy Gnaphosa muscorum
2012. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lakásban vannak ilyenek??? nehogymáár
2012. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!