Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Október végefelé vannak még...

Október végefelé vannak még szúnyogok?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert nyuszim lesz (benti nyuszi) és nem tudom eldöndeni hogy beoltassam vagy nem. Azt mondják hogy télre nem kell de októberben ugye még nincs tél. Szóval akkor vannak még szúnyogok? És ha igen akkor kb mikor fagynak el vagy tűnnek el nem tudom hogy megy ez a dolog... Előre is köszi.

2012. okt. 1. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én nem veszem észre hogy lennének még szúnyogok így nem oltatnám be, ha ez az első oltása ugye azt meg kell ismételni és mire kb kialakulna a védettsége az kb 2-3 hét, azt hiszem nekem ennyit mondott az állatorvos .. de szerintem ha elmész a dokihoz és megkérdezed ő sokkal jobban fogja tudni :D
2012. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez az időtől függ. Amíg meleg van, addig vagyogatnak, bár én már nem tapasztalom, hogy olyan sokan volnának. Laikus vagyok a témában, de szerintem sem kell most oltatni, mert már nem nagyon vannak szúnyogok (legalábbis itt). Teljesen majd akkor fognak eltűnni, amikor jön a fagy, meg a nagyon hideg.
2012. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk egyáltalán nem voltak/vannak és remélem nem is lesznek szúnyogok :D

szerintem nem kell már beoltatnod

2012. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat akkor nem fogom beoltatni:)
2012. okt. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!