Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen fajta pók lehet?

Ez milyen fajta pók lehet?

Figyelt kérdés

Még pár éve fotóztam a kádban...már nem emlékszem pontosan mekkora volt, a teste úgy 4-5 centi lehetett, és úgy a lábai pluszban...

[link]



2012. dec. 16. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de ha egy ilyen ide bejönne akkor biztos beleereszteném a tárat, hozzá se mernék nyúlni.

Horror-pók szerintem.

2012. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

áááá :(

én rájuk engedem a vizet .. xd

2012. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez is kapott egy forró zuhanyt, és ment a lefolyóba :/ nagyon irtózom a pókoktól...így, hogy ott van a sarokban nem érdekel, csak ha közelít és rám mászik...attól meghalok :D
2012. dec. 16. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:

én is .. :D

előző voltam :D

2012. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán egy Drassodes lapidosus. Kifejlett hím, az biztos. Semmi félnivalója nincs tőle senkinek.
2012. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 4-5 centis a teste? Már ne is haragudj, de ekkora a madárpókom... o.O
2012. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen zugpók(Agelenidae), talán Tegenaria domestica, de félni még így se kell tőle.
2012. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!