Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Óriási, sötét színű pókok a...

Óriási, sötét színű pókok a lakásban, amelyek éjjel jönnek elő?

Figyelt kérdés
A lakásunkban többször is felbukkantak kb. 4-5 cm-es, fekete(?) pókok. Az érdekességük, hogy nem szőnek hálót, hanem valami alól jönnek ki és mindig éjjel, tehát úgy 22 óra körül. Amikor fent vagyunk még, akkor látjuk őket. Rettentő rondák. Mik lehetnek ezek?

2013. márc. 23. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem keresztes pók. De nem értem, hogy éjjel ? Nappal nem?
2013. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Ilyesmik? [link]
2013. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alaque ***** válasza:
Fekete özvegyek...
2013. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)) Mind nagyon viccesek voltatok, de most komolyan: tényleg kizárólag este jönnek elő!

Nem keresztes pók, azokat felismerem, és azok hálót is szőnek. Ezek nem, csak bazi nagyok és gyorsak.

2013. márc. 24. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges zugpók általában este/éjjel tevékenykednek . Nem veszélyesek és összeszedik a bogarakat ha nagyon zavarnak akkor valahogy tereljétek be egy üvegbe vagy valamibe és rakjátok ki a házból de ne csapjátok agyon őket.
2013. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szivárvány r. válasza:
43%

Visgáljátok át a padlót,


a falat

Lehet hogy a házatok valami fészekre épült, vagy a házatokban van valami fészkük, ha megtaláljátok, irtsátok ki őket



VAGY


este tegyetek le valami zölden világító méreganyagot


a pókok ugyanis mennek a zöld fényre, és a szemük s éjszaka zöldesen világít, így úgygondolják ott egy nagyobb pokcsoport van

2013. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem veszélyesek és összeszedik a bogarakat"


Akkor takarítani sem kell ?

2013. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem paraybana:D
2013. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
UGYE ILYENEK NINCSENNEK NÁLUNK???
2013. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őket békén. Nekem is volt / van a lakásomban 1-2 ilyen fekeze pók, ugyanúgy viselkednek, ahogy te leírtad. Én nem bántom, mert jót tesz, a sarokban szőtt egy kis hálót, és szépen összeszedi nekem a berepülő szúnyogokat és egyéb kis rovarokat, nagyon hasznos.
2013. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!