Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Esténként megcsíp valami...

Dvenom kérdése:

Esténként megcsíp valami rovar ami biztos hogy nem szúnyog. De mi lehet az és hogyan irthatnám ki?

Figyelt kérdés
Szóval 1-2 naponta esténként meg csíp valami rovar ami hát nem tudom elég apró, és eddig nem volt nálunk ilyen. Csípés után egy szúnyog csípéshez hasonló hólyag képződik és viszket. Apró rovarokról van szó valami kullancshoz hasonlító legalábbis talán rokona lehet. Ahogy kifigyeltük különböző szűk helyeken bújnak meg.

2013. máj. 14. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy ágyi poloska? Így néz ki: [link] és ilyen a csípése: [link]

2013. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez az Köszi szépen!!
2013. máj. 15. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az ágyi poloskát mondtam volna, teljesen tipikus amit leírtál, erősen valószínű, hogy az.

Sajnos szerencsétlen helyzet, hivatásos irtót hívjatok ki, bolti szerekre ne is költsetek mert felesleges. A szakember egyszerűbben megoldja.

2013. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Agyi poloskara szavaznek.

Megszabadulni szakember segitsegevel lehet veglegesen.ismerosomeknel is volt.ketszer kijottek ortani biztos ami biztos es mar nem szenvednek tole.3000 forint volt a ket irtas

2013. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!