Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pókokat a szobámból? Sajnos nagyon elszaporodtak a nagy, szőrös, fekete pókok a szobámban én pedig irtózatosan félek tőlük. Van valami hatékony szer ellenük?

Figyelt kérdés
Esetleg valami más? Most a szobakutyámat próbálom rászoktatni, hogy jelezzen ha lát egyet. Eddig kettő alkalom volt amikor szólt.:) De persze ő nem helyettesíthet egy jó kis antipókszert.
2013. máj. 21. 22:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Hatékony szert nem ismerek, de lehet találsz az interneten ellenük valamit, ha keresgélsz. Egyébként én is nagyon félek a pókoktól. Lehet hogy bután hangzik amit leírtam, de én porszívóval szoktam eltüntetni a pókokat, vagy megkérek valakit otthon hogy ölje meg őket a szobámban.:)
2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az antipókszert porszívónak hívják, és ha rendesen kitakarítod a szobád minden szegletét, nem fog egy pók sem megmaradni benne.
2013. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a porszívóval is próbálkoztam, mindig leszedem a hálókat, felszippantva őket, de valahogy újra és újra visszajönnek.[mondjuk rosszul mondtam mert az egész lakásban megtalálhatóak] Mi nem a városban élünk hanem egy erdős-mezős területen és végül is azt szeretném elérni, hogy az egész házból eltűnjenek. Azért köszi.
2013. máj. 22. 13:17
 4/4 anonim válasza:
Van egy Spinner stop nevű szer amivel 2010 vagy 11 nyarán csináltam pókirtást a kertben, a lakásban ritka. Ez megöli őket tíz-húsz fújás után, a petéket is lefújtam vele miután felkutattam így sikerült elérni hogy nagyon kevés pók van a kertben, keresztes pedig abszolút nincs már pedig régen hemzsegtek. De mivel nem városban laksz ezért szerintem minden nyáron többször el kell végezned ezt a melót.
2014. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!