Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mivel táplálkoznak a csótányok...

Mivel táplálkoznak a csótányok és hogy lehet őket kiírtani?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindennel, és csótányírtókkal..
2013. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is szenvedünk tőlük,az egész lépcsőház teli van.Irtani csak nagyon kevesen szokták,tehát azzal mise megyünk sokra máshonnan ide másznak,én már teljesen kikészültem tőlük,elég borzasztó mikor húzom ki a fiókot,és a kanalakon szalad .Olvastam valahol hogy sütőpor+tojás semmire nem volt jó pedig én aztán tényleg körbe pakoltam vele az egész házat.Most ki próbálom a méreg+cukor keveréket,mert szeretik a cukrot és meg eszik vele együtt a mérget is.De ha van valakinek valami tuti tippje én is nagyon megköszönném!!
2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen igen nekünk is így van valahogy csak egy kicsit kevesebben vannak nálunk szerintem, mi nem próbálkoztunk semmivel de már herótom van mióta a pohárba megtaláltam meg a falamon közlekedik.. áhh kiráz a hideg is.remélem hamar találunk valami megoldást.
2013. jún. 4. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó én is borzasztóan érzem itt magam,valamit muszáj lesz nekem is kifundálni,de holnap kipróbálom ezt a mérges cukros keveréket,majd megírom,hogy milyen hatása van
2013. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A csótány megeszik mindent. Komolyan. Ragasztótól kezdve az emberi hajon át mindent. Írtani leginkább a gélezős módszerrel lehet, amit 2 hónap múlva ismételni kell az újonnan kikelők miatt. Újrafertőződés megelőzésére azt ajánlom hogy az adott helyiséget ahol találkoztál velük át kell vizsgálni lyukakat, repedéseket keresve. Glettel betömni a lyukakat. De megszabadulni nagyon nehéz tőlük, rovarírtó spray-kel, csapdával nem érsz semmit.
2013. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helló,én a cukros mérges cuccal nem mentem semmire,kiraktam a konyha pultra hát az este 15db-ot öltem meg,le is takarítottam a cuccot gyorsan,sajnos hiába veszek bármit,gélt,csapdád akármit,az egész lépcsőház tele van és nagyon sokan nem foglalkoznak vele,sokan még az irtókat sem engedik be!!!
2013. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja, nálunk is ez a baj... Én vagyok a gondnok. Panaszkodik mindenki hogy mennyi csótány van a lakásokban, de az írtókat ki nem hívnák. A lépcsőházban sem lehet írtatni, mert sokba kerül, és több lesz a közös. De a panaszkodás megy. Lehet azt várják, hogy egyenként összeszedegetem őket..XD
2013. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sütőpor+cukor vagy

szódabikarbóna+cukor ez állítólag jó

2013. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!