Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kabócákat vennék, esetleg tud...

Nano Dream kérdése:

Kabócákat vennék, esetleg tud valaki eladót?

Figyelt kérdés

Reménykedve hogy több gyűjtő is figyeli az oldal kulcsszavait, akár csak én, megpróbállak megkeresni így titeket. :)

Gyűjtöm a homopterákat, közel 50 különböző fajom van, de vennék, még, és nem feltétlenűl külföldről, mert ha van Magyarnak is, akkor gazdagítsuk a honfitársainkat.:)

minden fajta érdekel. Trópusi,haza.



2013. jún. 7. 19:38
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz, nekem sajnos nincsenek eladó kabócáim, de érdekelnek az ízeltlábúak, és nagyon jó ilyet látni, hogy valaki ennyire gyűjti őket! Van esetleg képed/videód az állatokról?


Bocsánat, hogy eltértem a kérdéstől, további szép napot! :)

2013. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a már döglött kabóca is megfelel, akkor a Vaterán mostanában fel-fel szoktak bukkanni hasonló hirdetések, volt már fent élettelen légy test, illetve molylepke tetem díszdobozban is, meglepő módon egész nagy rájuk a kereslet és nem nagyobb hülyeség, mint a rovargyűjtés szerintem.
2013. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szandy0320 válasza:
a barátnőmnek van eladó kabócái. kb mennyi kellene?
2013. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!