Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kis méretű (1cm) fekete...

Pillangó213 kérdése:

Kis méretű (1cm) fekete bogarakat találok nap, mint nap a lakásban. :S Utánna kerestem, úgy hiszem futrinka lehet, de ez nem biztos. Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
Régi építésű lakásban lakunk és a sarkokban, a parketta szegélyébe menekülnek, ha megtalálom őket. A fürdőszobában is voltak már. Egy ideje még az ágyba is találtam ilyeneket. Ha megakarom ölni (ami nehezen megy)megmerevedik, mintha már halott lenne... nem büdös, ha összenyomom.(Régebben jóval nagyobb bogarak tanyáztak nálunk, nem tűntek el hamar, azok nagyjából ugyanúgy néztek ki, és naggyon büdös volt, ha összenyomtuk.) A konyhában még egyáltalán nem találtam szerencsére! Nem lehet, h a melegtől jöttek elő?
2013. jún. 8. 00:36
 1/9 Kulácska Andrea válasza:
szia!ez mind a régi ház állapotátol jöt ki ezek lehetnek sváűb bogarak de ha az ágyba is van akor ágyi poloska.
2013. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztosan nem svábbogár vagy ágyipoloska, rákerestem neten ezekre is... :/ Köszönöm a segítséget!!!
2013. jún. 12. 18:55
 3/9 anonim válasza:
Nálunk is ilyan bogarak vannak,nemtudom mi ez,de kiváncsi vagyok a válaszokra. . .
2013. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nnemlehet ,hogy ágyi poloska? Mindehol csak ezt irják. . .bár néztem az ágyi polozskàrol képeket,az en bogaraim nemannyira hasonlitanak rá.sötét szinűek és kemény a hátuk. . .

Amugy az előző vagyok.

2013. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztosan nem ágyipoloska szerintem sem. Csak mindenbe belemásznak... a fürdőszobában egyre többet találok. Ha nem felejtem el tszek fel egyről képet.
2013. jún. 15. 01:46
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy lisztbogár [link] én szerencsére csak

a dobozban műanyag látom őket amiben tenyésztem a gekkóknak és más állataimnak...

2013. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a nagy meg valami temetőbogár lehet [link]

ilyet egyszer a kertben láttam egy korhadó fatörzs alatt megfogtam és büdös szaga lett

2013. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tuti futrinka !

Nálam is vannak. Ez az időszak jellemzi őket, és a nagy melegben megjelennek a lakásban is. Mivel kaja és víz nélkül elpusztulnak, igyekezetük ellenére is meg van pecsételve a sorsuk.

2013. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálam is ilyenek vannak! szerintem is futrinka! Ártalmasak ezek egyáltalán? :D

Igaz ez már egy éves kérdés na mindegy

2014. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!