Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi értelme van a szúnyogoknak?

Mi értelme van a szúnyogoknak?

Figyelt kérdés
Van bárkinek vagy bárminek haszna, hogy léteznek?
2013. jún. 20. 02:14
 1/6 intrepid ***** válasza:
A halak flamózzák a lárváikat.
2013. jún. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig több haszna van, mint az embernek.
2013. jún. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, a szúnyogok a táplálkozási lánc alján vannak, így számos élőlénynek létfontosságú táplálékait képezik. Mondjuk én is boldogabb lennék, ha nektárt szopogatnának, de az, hogy szükség van e rájuk, nem vitatható.:D
2013. jún. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért várja el az ember, hogy minden körülötte lévő életnek értelme legyen? A zuzmó sem csinál sok mindent, de ha bekövetkezne egy apokaliptikus akármi, akkor nagyobb esélyben maradna életben, mint az "értelmes" ember. Csak él és kész. Az életet tisztelni kell, nem folyton az értelmén gondolkodni.
2013. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Enyiből azt is kérdezhetnéd hogy az embernek mi értelme? :D

Minden élőlény a véletlen műve , senki sem mondta neki hogy jöjjél létre mert erre meg erre kellesz :D

2013. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én alapvetően pókellenes vagyok. Tehát ha esetleg kipusztulnának a szúnyogok akkor a pókok nagy része is.. dupla haszon!
2013. jún. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!