Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik lehetnek azok a kis...

Mik lehetnek azok a kis rovarok, amik akkorák, mint egy muslica, feketék, de nem repülnek, csak mászkálnak az ablakon (belülről)? Az előbb ha 100-at nem öltem meg, akkor egyet se! (De egyébként nem nagyon próbáltak elmenekülni. )

Figyelt kérdés
Még sosem láttam ilyet, és csak azért aggaszt, mert már 2 körben öltem meg őket (először tényleg rengeteget, másodszorra kevesebbet) és most megint van 4-5 db. És megnéztem az ablak körül az illesztésnél, de nem láttam, hogy valahonnét kimásznának... Ezek csak úgy ott teremnek az ablakon. Remélem nem raktak "fészket" valahol a szobámban! :P
2013. jún. 21. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg képkeresőben az attagenus pellio-t ez egy fekete szövetkártevő bogár, de mászkál mindenhol. Illetve keress rá a múzeumbogárra (többféle színű létezik), azoknak mániája az ablaknál, függönyön gyülekezni. Egyik sem veszélyes alapvetően, csak sajnos károsítják a szöveteket (fotel, ágyhuzat, ruhák stb.) és szaporodnak.
2013. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tőzeglegyek lárvái elvileg nem tudom pontosan😅
2022. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!