Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan a bréből lett hirtelen...

Honnan a bréből lett hirtelen ennyi szárnyashangya a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Tegnap épp nem otthon aludtam, de ma reggel mikor hazaértem és bementem a fürdőszobába, arra lettem figyelmes, hogy a tetőablak egyik sarkában össze van bújva vagy 30 szárnyashangya.. Mondom magamban, mi a franc ez b.meg?? Hoztam a nyitóbotot hogy kinyissam az ablakot, erre leestek és szétszóródtak meg elkezdtek repdesni.. Idegességemben elkezdtem csapkodni a bottal, hogy végezzek velük, azt véletlenül ráb@&#sztam a zuhanyrózsára(ami egyébként néhány napja fura sípoló hangot ad ki....) és kiesett belőle még egy rakat szárnyashangya!!! Ezután inkább kimentem és vártam egy órát.. Visszamentem, megöltem a maradékot ami nem repült ki, aztán gondoltam hogy a vízre pályáznak, de nem tudtam honnan jöttek.. Méretükből ítélve lehetetlennek tartom hogy 1 nap alatt születtek meg. Úgyhogy fogtam a zuhanyrózsát(ami amúgy is sz&@#r már egy ideje), lecsavaroztam, levittem a kertbe és szétvertem egy kalapáccsal, de nem volt benne semmi.. De nem is bánom hogy szétvertem, mert nagyon felzaklatott ez az egész és legalább levezettem az idegességemet..

Viszont remélem nem jön még több ilyen gusztustalan hangyacsorda..



2013. jún. 26. 03:59
 1/10 Justicar válasza:
Nálunk a konyha van tele vele, de fogalmunk sincs, hogy honnan jönnek...reggelre viszont eltűnnek. :D
2013. jún. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szoba ablakában lepik el a szúnyoghálót, belülről!

Mitől nőnek ezek ilyen nagyra? Napi fél doboz szárnyas rovar elleni irtószert fújok szét. Szobában én már nem tudok megmaradni, olyan büdös van, de még ezek a dögök mindig élnek... :(

Szegény zuhanyrózsa....:)))

2013. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valahol van egy hangyaboly a fürdőszobában onnan jönnek
2013. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azóta egy sem volt. Viszont akkor egy királynő bejutott a fürdőszobába és lepetézett?
2013. jún. 26. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
nem az egyik kijárata a hangyabolynak ott van bent a többi kint és egy bizonyos időszakban a kifejlett királynők kirajzanak
2013. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
látom a nyelvtan nem áll hozzád túl közel..
2013. jún. 26. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
a szárnyashangyák a királynők és mos tmár lehet lesz még egy pár hangyaboly a lakásotokban valószíű azért nem látod már őken mert elhagyták a szárnyukat és elbújtak valami résbe vagy valami alá és ott lesznek az új hangyabolyok
2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak sietek
2013. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az fasza, bár a nagy részét kinyírtam..
2013. jún. 26. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez volt csak a hálóban.. gondolhatod... egyszer csak bejövök este (egész nap a kertbe voltam) és a szoba egyik falán meg a függönyön csak úgy szaladgáltak... erre én is fi a f***m ?! de azt vettem észre hogy a fal tövében lévő hajópadló díszléce melletti részből jönnek mint az állat... bekentem gipsszel és egy évi nem volt gondom, de most egy pár napja megint találtam párat, de érdekes mód mind döglött volt de akkor is van egy pár a padlón :(
2013. jún. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!