Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért félnek nagyon sokan az...

Miért félnek nagyon sokan az ízeltlábúaktól?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert undorítóan néznek ki. De a félelem, és az undor nem ugyanaz. Én nem félek tőlük, de a világon a leggusztustalanabb lénynek tartom őket. Akkor is, ha hasznosak.
2013. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy arra a korra vezethető vissza, amikor az emberek a természetben éltek, vagy legalábbis nem voltak olyan jók a higiéniás körülmények, mint most, de azt tudták, hogy betegséget terjesztenek, és a csípésük nem kellemes. A sikoltozó ősember-anyák pedig sikoltásuk által kondicionálták a félelmet az utókorba. Ahogy sokan férnek az egerektől, a patkányoktól, vagy a kígyóktól is. Szerintem ezek a természetben mind veszélyforrásnak tekinthetők. Üvegen keresztül elmegy, de egyikkel se szívesen találkoznék az ágyikómban.
2013. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gusztustalanok, buták, eszetlen lények
2013. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!