Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Itt van egy cserebogár (azt...

Itt van egy cserebogár (azt hiszem) a szobámban! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szépen gépezek amikor hallom hogy valami zümmög. odanézek és lám egy kib*szott nagy bogár repked. Mondom oké.. keressünk egy légycsapót majd jól lecsapom de mire megtaláltam eltűnt.. most itt van valahol csak nem tudom hogy hol.. és nem szeretnék éjszaka arra ébredni hogy valami mászik rajtam! nem lehet valahogy előcsalogatni?
2013. júl. 4. 22:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem gépezz tovább majd előjön az magától!
2013. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolj fel valami lámpát. Jó eséllyel oda fog repülni.
2013. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget beszélek, de légy és darázs imádja a cukrosvizet, vonzza őket..cserebogár barátunk vajon hogy áll ehhez a kérdéshez?!
2013. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fel van kapcsolva a nagy villanysz csak félek a gépre száll:D na mindegy itt állok azért kényszerlétben két légycsapóval hátha előjön. a cukros vizet meg mindjárt kipróbálom :)
2013. júl. 4. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyan kevés cserebogarat látni már, ne csapd le szerencsétlent.

Fogd meg aztán hajítsd ki az ablakon, még ő is boldogabb lesz :D

2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet megfontolom a javaslatod:D de ha a közelembe jön lecsapom:D az biztos hogy helyet változtatott mert amikor kimentem vizet csinálni neki hallottam a konyhából, hogy nekiment a lámpának :D
2013. júl. 4. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyeld hogy merre koppan, mert attól le szokott esni.
2013. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan kevés van de az az egy is ami a környékünkön él engem talál meg...
2013. júl. 4. 22:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!! DE sajnos megöltem.. Adózzunk 1 perc néma csönddel az elesett bogárért! Nem cserebogár volt:D
2013. júl. 5. 00:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Az 5-ös vagyok a cserebogárvédő :D

Ha nem cserebogár volt, akkor nem kell gyászolni. De lehet, hogy egy másik nagyon ritka bogár volt. Akkor meg így járt :D Mindenesetre az "Ízeltlábúak Irtója" kitüntetést átveheted nálam :DDD

Üdvözlet: a "Légygyilkos nőszemély" xD

2013. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!