Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van olyan pók ami rád ugrik...

Van olyan pók ami rád ugrik aztán valamit csinál veled?

Figyelt kérdés
Példáúl mész az utcán és az arcodba ugrik egy nagy pók

2013. júl. 22. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Általában az ágyak alatt lakik. Lesből támad amikor azt hiszi, hogy alszol.
2013. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%

Igen, nagyon sok ilyen, Budapesten például a VIII.kerület egy részén honosak, de a keleti országrészben nagyobb gyakorisággal fordulnak elő, bizonyos egyedek a 120 cm-es magasságot elérve már támadnak is.Rendszerint barnák és feketék, de bizonyos alfajaikban a fehér szín is megtalálható.Fullánkjuk legalább 8 cm feletti hosszúságú, jellegzetes szaguk van és amikor rajzanak,különösen veszélyesek.

Az emberi nyelvet csak nehezen tudják elsajátítani, de vannak szófoszlányaik amelyeket vers szerűen hadarnak el.Pl: pénztárca,telefon,érték,pakoljál,ki.

2013. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%

Persze hogy van! Nem hallottál még az egyfogú-simipókról? Nem értem az államot! Miért nem tanítják meg az emberekkel ezekt a fontos dolgokat? :/ Amúgy, elmondom hogy tudd: az egyszemű-simipók a plafonon lakik, szereti az emberi hajat, és

éjszakánként, mikor megbizonyosodott arról hogy alszol, lemászik a fejedre és eszik a hajadból, miközben körkörös mozdulatokkal simogatja a fejedet. Innen vannak azok a hajszálak, amik olyan picik elől. Azokat már lerágta.

2013. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne lenne beis szokták fogni őket ,és vissza viszik a természetes környezetükbe,pl mikor mész az utcán sötétbe és mozog valami a bokorba és előugrik széthúzza a kabátját és igen rosszabb esetben az arcodba ugrik bekerülnek a börtönbe és jól is érzik magukat(megfelelő páratartalom hőfok,táplálék,és közösülhet a fajtabelivel).
2013. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve, a cselőpók tényleg ugrik. Akár 10 cm-re is megnő és nem a hálójával vadászik, hanem ugrással kapja el az áldozatát. Persze az utcán nem találkozol vele és nem ugrik az arcodba, de a csípése nagyon fájdalmas. Ha találsz egyet a földön és meg akarod fogni, akkor rád ugrik és megcsíp, pár éve az egyik barátnőmmel is ez történt. Én csak egyszer láttam ilyet, a mamámék vettek egy zsák krumplit és abból mászott elő. bement a polc alá én meg el akartam kapni egy befőttes üveggel, de nem mertem rácsukni, mert amikor közeledtem felé , ugrott.
2013. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


http://www.youtube.com/watch?v=bRV4d9LCawU


Amúgy léteznek az un. ugrópókok (a "Salticidae" szóra keresve megtalálsz róluk mindent, ha érdekel) de azok nem fognak rád ugrani az utcán. A leg nagyobb példányuk is 2 centisre, ha megnő.

2013. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2013. júl. 23. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:

file:///C:/Users/Windows%207/Desktop/1327167044.0135-4083201015049374984108862353608790324731505501741n-f.jpg


[link]

2013. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az utolsó megerőszakol
2013. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!