Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért csípett meg a darázs?

Miért csípett meg a darázs?

Figyelt kérdés
A múltkor mentem be a szobámba, ahogy beléptem az ajtón, egy darázs egyenesen felém jött, és belekapaszkodott a karomba. Mindkét kezembe cipők voltak, így nem tudtam rögtön lerázni, gyorsan ledobtam a cipőket és leszedtem magamról a darazsat, de addigra már megcsípett...MIÉRT?! Tudtommal csak akkor csípnek, ha veszélyben érzik magukat, ha bántjuk őket, de én nem csináltam semmit, egyenesen rám támadt!
2013. júl. 31. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítanám magam, nem darázs, hanem méh csípett meg, és azt hiszem meg is találtam tetemét... Mire volt ez neki jó?
2013. júl. 31. 14:50
 2/3 anonim válasza:

Az egy vérdarázsvolt ameik elkapta a veszettséget így 1 héten belül eljön érted a királynőjük és levágja a fejedet egy láncfürésszel,és a testedet megeszik a hangyák.

Halálkomoly készülj fel,vegyél egy ragasztópisztolyt.

2013. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert bezárva a szobádban veszélyben érezte magát, mozgást látott jött a pánik és a csípés


Engem egy darázs 3szor csípett meg, rendesen megtámadott a kertben...

ment egy kört felettem, majd mint a rajzfilmekben fullánkjával felém fordulva szállt és csípett.

kiderült, hogy odafészkeltek, és azt védte, igaz rajtam nem segített csak a rengeteg kalcium

2013. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!