Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Milyen bogár lehet? A szobámban szokott lenni, láttam már ksebbet is, nagyobbat is,1,5-3 cm lehet, hosszú testű, fekete. Elöl 2, hátul 3 csápja van. A plafonon mászik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hosszú, csáp, csúnya, fekete, bogár

2013. aug. 20. 01:51  Privát üzenet  

A válaszok
Trauboy nevű felhasználó válasza:

Nem szürke? Olyan nálunk szokott lenni :P

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. aug. 20. 02:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát lehet, de feketének látom... Ilyen hosszú, lapos teste van

# 2/4Időpont 2013. aug. 20. 02:19 Privát üzenet

Kemencehalacska?

[link]

Illik rá a leírás és én is meglepő módon szinte mindig a plafonon láttam őket, nem a padlón. (A padlón ezüstös pikkelyke van, majdnem ugyanilyen, csak kisebb.)

Egy időben nálam is volt a hálóban, szerintem túl párás volt a levegő. Ha sok van, akkor valószínűleg ez a probléma, ill. lehet valahol egy fészkük, nem árt kitakarítani, szétnézni a lakásban (vagy legalább a szobában). És nézd meg, nincs-e apró rés, vagy honnan jöhetnek. Nekem sok minden a falon lévő lyukból (ahol a vezetékek futnak és le van takarva kis köröcskével) mászik elő, hát nagy öröm, mondhatom...

Nálam nem nyáron volt, így én vettem Ceresit készüléket és bele a tablettát (pár ezer forint együtt, szerintem még 5 alatt van), az magába szívta a felesleges párát és szerencsére nem jött több rovar.

Te is szellőztess gyakran, ha van rá lehetőséged inkább olyankor, amikor kevésbé fülledt és párás a levegő.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. aug. 20. 03:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, ez az, köszönöm a választ :)

# 4/4Időpont 2013. aug. 20. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekete pióca szerű, de annál sokkal kisebb (1mm-1cm hosszú) állatokat találok állandóan a fürdőszobában! Mik ezek? Hogy kerülnek oda? És hogyan tudnám száműzni őket onnan?
Szerintetek ez milyen fajta kutya?
Milyen fajta az a kutya? Alacsony, alltalaban ketszinu fekete barnaval vagy feher barnaval, hosszu orra van es van egy-egy potty a szeme felett, es a labai is olyan szinuek?
Tudtok olyan németjuhász tenyésztöt akitöl lehet venni csak ordas kutyát ordas vagy esetleg korom fekete szülöktöl de rajzos kizárva és fél hosszú szörü legyen?
Milyen fajta lehet? Többi lent
Golden retriever - labrador (fekete) kiskutyáink születtek,2 fekete,3 fehér. Lehetséges, hogy a feketéknek olyan hosszú szőrük legyen, mint a goldennek (mamájuk)? (csak mert az...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!