Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen egy hangyacsípés?

Milyen egy hangyacsípés?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy engem esténként hangya vagy pók csípked össze-vissza...

Olyan mint egy isebb szúnygocsípés, totálisan piros és nagyon viszket... Ha megvakarom nagyobb lesz. Mi lehet ez? Már cseréltem ágyneműt. Fel lett porszívózva.


2013. aug. 29. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
bolha?
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az kiemelkedő? Én úgy tudom, hogy az ilyen picike piros pötty.
2013. aug. 29. 18:45
 3/8 anonim válasza:
Szerintem hangya.
2013. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt és még aznap találtunk a házban két elégnagy fekete pókot.Úgy,hogy szerintem pók volt.
2013. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De már átnéztem mindent.. Ez biztos nem bolha csípés. Mindegyik elég nagy és piros... Pedig a cica amúgy bolhás. Képtelenség belőle kinyírni a kis izéket..
2013. aug. 31. 19:41
 6/8 Lienah ***** válasza:

Akkor tutkó bolha...

Próbáld a cicát a nyakáig "bemártani" egy pici ecetes/citromos vízbe (de tényleg csak pici legyen benne) és ami a nyaka fölé merészkedik azt lehet elkapdosni (javaslom a szemöldökcsipesszel való egyből agyonnyomást, de csak úgy hogy ne tépkedd ki a cica bundáját), ami meg a nyaka alatt volt az "lelassul" és/vagy "megfullad" 1-2 perc alatt... Amúgy meg Kilitix!! A csípéseidet meg pici ecettel kend be!!!

2013. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lienah ***** válasza:
Jah igen, azt elfelejtettem írni, hogy azért kend be a csípéseidet mert akkor nem fog viszketni, vakarás után már ne kenegesd.
2013. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bolha, vagy óvantag.
2013. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!