Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elso sorban a pokosok figyelme...

Elso sorban a pokosok figyelmeben! Szeretnek vasarolni egy brachypelma boehmei tarantulat! Szeretnek bar informaciot tudni rola akinek van vagy ismeri a fajt az mit mondana rola? Nyugot faj? Mennyire eross a merge? Meg ijenek!?

Figyelt kérdés
komoj valaszokat legyszives

2013. szept. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem brachypelma albom van.Mindegyik pók más,előre nem lehet megsaccolni hogy amilyet te választasz nyugodt lesz-e.Vadálatt elsősorban ezt tartsd szem előtt.A brachypelmák általában kezdőknek is ajánlott faj.A mérgük mindenkire másképp hat.Kb a darázs-méh csípéssel egyenlő,de ha allergiás vagy rá akkor anaflexiás sokkot is kiválthat.De ha nem veszed kézbe akkor magadat is kíméled meg a pókot is(pl leejted stb).A halakat sem vesszük kézbe.


Többet is olvashatsz róla az arachnida oldalon is

2013. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen bar azt az oldat kicsitt korbe magyarazhatnad ha meg kerhetlek!!!vagy regisztralni kell es csak ugy tudom megnezni es elolvasni?:D
2013. szept. 27. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
es hat oszinten eleinte en is az albo mellet voltam csak nem tudom kicsitt elegge szoros es igy kicsitt undorittobb is nem??:D dehat izelsek es pofonok es a masik hogy kicsvel szinesebbet szeretnek !
2013. szept. 27. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az arachnida oldalra regisztrálni kell de a fajleírást ottz is meg tudod nézni regisztráció nélkül.Ha kérdéseket szeretnél feltenni nekik,ahhzoz már kell regisztráció.

Mindegyik madárpók szőrös.A szépség meg szubjektív.De nem érdemes olyan pókot választani ami nem tetszik neked,mert elég hosszú időre választjuk őket.Ha te boehimit szeretnél olyat vegyél.Egy állat felelősség,a lakásod dísze lesz a pók.Nem lehet őket csak úgy kidobni,mert nem tetszik.Ezért fontos hogy jól válassz,és te válassz.


Itt is utánaolvashatsz [link]


[link]

2013. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy brachypelma boehmei fél év alatt lepipál helyesírásban...
2013. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!