Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csak én undorodok ennyire az...

Csak én undorodok ennyire az ezerlábúaktól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen más a pókoktól, a patkánytól, kígyóktól undorodik. Én annyira undorodok az ezerlábúaktól, hogy akár videón is meglátok egyet 1-2 napig mindig az ágyamat és a padlót nézem

2013. okt. 20. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] ettől nem félsz?
2013. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemigazán
2013. okt. 20. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te undorodsz, undorodnak sokan. Elég sok, önmagát "állatbarátnak" (mert tartanak kutyát, macskát) nevező ismerősömről derült már ki, hogy tulajdonképpen utálja az állatok egy részét, vagy undorodik tőlük.
2013. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a legrondább, legvisszataszítóbb teremtmény az állatvilágban. Nem véletlen sok horrorfilmben szerepelnek ezek a motívumok:)
2013. okt. 20. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az ezerlábuaktól nem sőt tervezem is hogy veszek,viszont a rondább pókoktól igen hiába van madárpókom ez a pókfóbia megmaradt továbbra is.Ki ettől fél,ki attól.A 100 lábútól viszont félek nem is találkoztam még olyannal de nem is akarok..A halálom pedig a poloska meg a csótány.
2013. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekes én a póktól nem és a poloskától sem. A csótány már kicsit necces, az elég visszataszító számomra is.
2013. okt. 21. 23:21
 7/9 anonim válasza:
1 kérdés, MIÉRT? Mi bajod van velük? Mi az, ami undort kelthet egy emberen? Nem büdösek, és annyiból állnak hogy sok kis láb, és egy fekete test.. (Nekem is van 2, és imádom őket, nevük van, napi szinten kiveszem)
2013. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

üdv a klubban

amugy le vagyok döbbenve h emberek pénzt adnak ilyenért

2016. jún. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Nem mindenki undorodik tőle, ezért adunk érte pénzt.Kérdező te se írj ilyeneket hogy milyen visszataszító, mert van aki szereti őket.
2019. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!