Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók lehet?

Milyen pók lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Múltkor pakoltam ki a szekrényt és arra lettem figyelmes hogy egy pók csimpajzkodik a ruhán. Kivittem ajtó elé a szegélyre de nem próbált elmenekülni. A pók kinézete kb. 5-7 cm méter lehetett, 100% fekete szín, hosszú lábakkal. Piszkáltam a lábammal de semmi nem történt, csak mintha várt volna valamire és nem menekült. Mivel anya fél a pókoktól, ezért gyorsan eltaposta ( én nem... már 7-8 évesen is játszottam velük ha láttam egyet). Szabad szemmel megfigyelve eléggé csupasz volt (ször kevés) milyen fajta lehet?

2013. okt. 25. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg kaszáspók?:

[link]

2013. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még csak nem is hasonlit rá. Ez így testalkatához képest, törékeny. Amit én láttam a labai rövidebbek voltak, vastagabbak, és a pók ránézésre tekintélyt parancsoló volt.
2013. okt. 26. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Akkor keresztespók?:

[link]

2013. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A keresztes pók barna, és a pothrohán keresztre hasonlító jel van. Felül írtam, hogy amit én láttam teljesen fekete volt, más szín nem volt benne. De keresztes pókhoz hasonlított a test felépítése.
2013. okt. 26. 21:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy így olvasgattam, lehet hogy egy fekete zug pók volt az. :) ( Bár nem biztos) :D De azért köszi a fáradságot. Ha esetleg találnál még fekete pókról leírást+képet belinkelnéd?
2013. okt. 26. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy farkaspók volt.Keres rá:)!
2013. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem él fekete 5-7 cm-es pók.A legnagyobb max. 4 cm-es cselőpók szürkés színű.Esetleg egy elszabadult madárpók volt.:)
2013. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az eretnekpók elég nagyra nő és sötetbarna színű.De nem nő 5 cm-re,talán a lábai hosszával együtt.
2013. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!